Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák! Tudnátok segíteni?

Duci kismamák! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok, mert kiderült, hogy a párommal kisbabánk lesz! 22 éves vagyok, de elég duci. Főleg a hasamon van sok felesleg. Most vagyok 8 hetes. Nem tudom, hogy a hájam miatt, mikor fog látszódni, hogy babát várok! Tudnátok nekem esetleg képet küldeni magatokról, hogy a terhesség elején, illetve közepe felé milyen volt a pocitok? Az önbizalmamnak kicsit jót tenne! Én is mutatok egy képet, hogy most milyen. Persze még nem látszik semmi csak a sok felesleg! Előre is köszönöm!!

2013. okt. 30. 12:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért a pocakfotókat ne felejtsd majd el:) hidd el jó lesz vissza nézni!

(4/10es:))

2013. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindenképpen teszek fel fotókat! Remélem a hozzám hasonlóaknak is tudok majd segíteni ezzel. Na meg örömmel látom majd a változást! Nektek meg köszönök mindent! :)
2013. okt. 30. 18:25
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! Én mindig ducinak éreztem magamat, de nem vagyok az, főleg mások szerint nem. De muszály volt ehhez hozzászólnom, mert én is terhes vagyok (11+4). Szerintem nagyon aranyos a pocakod, és nem vészes. Ez legyen a legnagyobb gondod, az a fontos, hogy te jól érezd magad a börödben és hogy a párod elfogadjon olyannak amilyen vagy! És egész nyugottan, söt muszály is hogy egyél :) Igy mindent a babára tudunk fogni :D Boldog babavárást kivánok mindenkinek :)
2013. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

KÖszi, én is boldog babavárást kívánok a többieknek is. :)

Lombikos kismami

2013. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nagyon aranyosak vagytok! S minden kismamának boldog babavárást! :)
2013. nov. 7. 13:23
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem korai 10 hetesen hüvelyi ultrahangot végezni? Nem fog megsérteni valamit? Kicsit félek... :(
2013. nov. 8. 11:34
 17/20 anonim ***** válasza:
én 9hetesen voltam dokinál, akkor még huvelyi uh-t csinált. a 13 héten már nem. én ugy tudom hogy a 12 hétig huvelyi uh-t csinálnak. sot az elso hetekben is a 12 hétig, mert igy jobban látják a magzatot még.nekem a korhazban is, meg a meddosegiben is huvelyi uh volt és az még a 13 hét elott.
2013. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.hétig hüvelyi uh-k voltak, nagyon szerettem, mert tökéletesen látszott a pici.
2013. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia hogy alakulnak a dolgok? Hogy vagy(tok)?
2014. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia. Én 172 cm vagyok és 98kg-val kezdtem most vagyok a 28.hétben és eddig másfél kg jött rám. Nem diétázok, nem sportolok, semmit nem csinálok másképp nem idegeskedek a külsőmön. Szerintem te se tedd,inkább próbáld meg kiélvezni a jó időt, sétálj, egyél fini gyümölcsöket,nézegess babaholmikat ☺ nekem kb az 5.honaptol kezdett latszani, most 7 hónaposan sem sokkal nagyobb, ennek ellenére picit mar megrepedt elol a hasam van 3-4 halvany függőleges csikom, na az nem esett jol mikor felfedeztem de gyorsan tultettem magam rajta. Szerintem az apukáknak is ilyenkor az a fontos hogy anyuka es a baba is jól legyenek, nem az h mekkora a poci☺ boldog babavárást!
2018. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!