Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség 15mm petezsá...

6 hetes terhesség 15mm petezsák, benne 2mm embrio, életjel még nem látható, volt már valaki hasonló helyzetben? Nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés
szombaton elkezdtem vérezni azonnal bementünk a korházba, akkor 14 mm petezsákot láttak, de szikhólyagot és embriót nem! a vérzés másnapra elmúlt. ma reggel megint elkezdtem vérezni megint azonnal mentünk orvoshoz, megállapította hogy 15mm peteszák benne 2mm embrió, és szikhólyag,életjel még nem látható. azt mondta a doki hogy ekkor petezsákbán már 8mmes embriónak kellene lennie...:( a vérzés megint elmúlt, most barnázok. VAN MÉG REMÉNY???? :((((( volt már valaki hasonló helyzetben?:(

2013. nov. 13. 14:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és a vérzést nem tudják mire vélni,:(
2013. nov. 13. 14:59
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Remélem szombaton kaptál progeszteront (Utrogestan, Duphaston), mert anélkül kicsi az esély arra, hogy megmaradjon a terhesség (ha egészséges).

A 6. héten simán lehet, hogy életjel még nem látható, de a 2 mm kicsit tényleg kevés.

Ne add fel, pihenj sokat, 1-2 héten belül eldől minden.

2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6+5 hetesen 19 mm petezsákban nem láttak még embriót sem! De aztán minden rendben lett.

A 2mm még nagyon pici. Talán még nem hallható a szívhang.

Mikor mész legközelebb?

2013. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem adtak semmi gyógyszert, 1 hét múlva kell visszamennem.... ajh annyira félek h nem úgy fejlődik ahogy kell...
2013. nov. 13. 15:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam Nekem hematomám volt. 12. hétig véreztem. Remélem nálad sem lesz semmi baj! Nekem már azóta 5 éves a csajszim! De én kaptam duphastont!!!
2013. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem megijeszteni akarlak, de nekem is így kezdődött, a vérzést leszámítva, és múlt héten műtöttek missed ab-al, mert nem fejlődött tovább. Remélem veled minden ok lesz, szorítok hogy rendben legyen. Majd írj légyszi mi van.
2013. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hét végén volt 22 mm a petezsák, abban 3mm-es embrió szívhanggal. A 8. hét elejére 16 mm-re nőtt a baba. Én is vérezgetek, de a 6. héttől kapok Duphastont (onnantól volt szívhang) és a méhszájamon van egy borsónyi seb, attól barnázok. Ja, és fekvés van szigorúan.
2013. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik héten én is elkezdtem vérezni és az ügyeleten valami bolond dokinőt fogtam ki. Le akart rázni azzal a dumával, hogy nincs semmi baj, nem látja az ultrahangon honnan jön a vérzés. Én nem hagytam annyiban a dolgot, másnap visszamentem, akkor már egy másik doki volt. Ő ultrahangon rögtön látta, hogy a petezsák mellett levált a nyálkahártya, ezért utrogestant írt fel, amit a 13. hétig szedtem. Azt mondta, hogy ezeket a bevérzéseket sok esetben az ultrahangon csak pár nappal később látják meg, de a kolléganőjének legalább a tablettát illet volna felírni és két nap múlva visszarendelni. Okulj a példámból és menj el akár másik orvoshoz, de ne hagyd magad!
2013. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok: nekem sem tudták, h mitől véregzetek, elmentem egy másik orvoshoz, összesen fél órát vizsgált mire meglett a ludas. ...és ez egy ügyeletes szakorvosjelölt volt, a népszerű nőgyógyász, akihez járok/tam elintézte annyival, h nem tudja, h mi okozza és nem is érdekli.
2013. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-9 es és éreztél szúró érzést? mert nekem tegnap óta van...

ajjh..:(

2013. nov. 13. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!