Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség 15mm petezsá...

6 hetes terhesség 15mm petezsák, benne 2mm embrio, életjel még nem látható, volt már valaki hasonló helyzetben? Nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés
szombaton elkezdtem vérezni azonnal bementünk a korházba, akkor 14 mm petezsákot láttak, de szikhólyagot és embriót nem! a vérzés másnapra elmúlt. ma reggel megint elkezdtem vérezni megint azonnal mentünk orvoshoz, megállapította hogy 15mm peteszák benne 2mm embrió, és szikhólyag,életjel még nem látható. azt mondta a doki hogy ekkor petezsákbán már 8mmes embriónak kellene lennie...:( a vérzés megint elmúlt, most barnázok. VAN MÉG REMÉNY???? :((((( volt már valaki hasonló helyzetben?:(

2013. nov. 13. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
7-9.Igen, a méhszájam környékén. Amíg nincs piros vér, addig jó vagy, de menj el orvoshoz! Akár ügyeletre is.
2013. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ügyeletes orvosnál voltam ma, nem rég jöttünk vissza a párommal, hnap felkeresek egy másikat! köszönöm a válaszokat! jövőhétre meg fogadok egy magán orvost, mert csak akkorra tudott időpontot adni...
2013. nov. 13. 15:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetesen véreztem amikor kiderült h hematómám van. Szigorú fekvés és türelem a megoldás!
2013. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is véreztem. 8 napig kórházban is voltam minden nap UH és Beta HCG..elmúlt a vérzés aztán visszajött de fejlődött a pici kaptam Duphaston-t azóta nincs vérzés. 6 hetes vagyok ma voltam dokinál 11x10 mm a petezsák benne szikhólyag és azt mondta a dokim hogy teljesen jó és h szépen fejlődik sok reményt fűz hozzá. úgy hogy nyugalom :)
2013. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

gratulalok a picihez:)

nekem meg mindig tart, de nem piros ver hanem ilyen barna.... azt mondta a doki h ha piros ver akkor azzonnal korhaz.... hat szerencsere piros ver meg nem jott... (le is kopogom)

remelem a terhesseged tovabbra problema menetes lesz, szoritok neked!:) en legkozelebb penteken megyek magandokihoz... remelem nem mond semmi rossz hirt, annyira aggodom!:/

boldog babavarasg!

2013. nov. 17. 11:10
 16/16 anonim válasza:
6+2 hetesen nálam is ez volt. 17 mm petezsák, benne alig látható 2mm-es embrió sejthető. Nagyon sírtam, mert 6 hetesen 4mm-nek kéne lennie. Azt hittem, hogy megállt a fejlődésben. Vissza mentem tegnap, 8+4 hetesen. 18mm a magzat :) Van szívverés, minden rendben van!! Nekem évek óta 31-32napos a ciklusom 28 helyett. Ennyit számít ez a pár nap. Nyugi mindenkinek :)
2020. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!