Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez komolyan így megy?!

Ez komolyan így megy?!

Figyelt kérdés
12. uh papíromra azt írták, hogy "veszélyeztetett terhes ismert okokból" Nem is vagyok azt,mikor megkérdeztem, azt mondták,csak egy kód.

2013. nov. 23. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, így. Több pénzt kapnak érted, és ha nem írnák rá (legalább is, ha nálunk nem írnánk ezt rá), akkor mondjuk a terhesség alatti ultrahangokra nem futná a kórházi költségvetésből. Nem az orvosnak lesz ebből haszna, hanem nincs eszköz arra, hogy más módon tartsák fent a kórház működését. Az elszámolási időszakok végén így is sakkozni kell, és van, hogy nagyon nehezen jön ki bármi is.
2013. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.... elég szomorú...
2013. nov. 23. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak ennél még sokkal "szomorúbb" (értsd aljasabb!!!) húzások is. Mint pl. amikor tisztelt egészségügy anaemia-t ír diagnózisként VALÓBAN veszélyeztetett terhes kismama kartonjára, utána pedig a VALÓS probléma miatt meg nem hívják a 32. hét után csak 4 hétre(!!!) "terhesgondozásra" (értsd lepapírozásra, hogy megjelentél), és a 36. hétre emiatt meghal benned a kisbabád, és hónapokig tartó "kivizsgálás" (értsd mutyizás-sakkozás, hogy most hogy jöjjünk ki ebből) után megkapod a levelet, hogy mindent a szakma szabályai szerint végeztek a "kedves" (értsd közvetve gyilkos) orvosok... Sajnálom szegény egészségügyet, hogy nincs pénz... SE EMBERSÉG, SE LELKIISMERET, SE GERINCESSÉG, hogy vállalják az aljas tetteik következményét... A válaszom, IGEN, kedves kérdező: EZ ÍGY MEGY...
2013. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak, amit irsz, ebben a formaban nincs ertelme.. az anemia is a veszelyeztetettseg egyik kategoriaja.
2013. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annak, amit TE (!!!) írsz, annak nincs semmi értelme!!! Ki volt anaemias???????????????????????? Én nem, az biztos, mégis ezt írták "véletlenül" a diagnózishoz... Hgb, vas, vvt, minden gyönyörű szépen rendben volt... meg az orvos is...

Kár, hogy benézte, és kisfiam életébe került...

Ennek sincs semmi értelme? Ha te járnál így, mit tennél? Ne is strapáld magad, fogalmad sincs...

2013. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!