Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon vetélés jele? 14...

Ez vajon vetélés jele? 14 hetes vagyok, és nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

1-2 napja mintha rózsaszínt töröltem volna pisilés után, de mikor másodszor megtöröltem, már nyoma sem volt. Ezt tegnapelőtt és tegnap éjjel tapasztaltam. De csak 2 alkalommal. Ma egész napos mászkálás után ismételten, de akkor már egyértelmű volt a rózsaszín, de csak 1 törlés erejéig, a nyákom volt minimálisan olyan. Azóta se semmi.

Hívtam azonnal az orvosom, azt mondta, ne ijedjek meg, vegyek be 2 magne b6-ot, pihenjek és ha vérezni kezdek, mindenféle wc-zéstől függetlenül, akkor menjünk be az ügyeletre, addig nem kell idegeskedni. Férjem is tök nyugodt, én viszont olyan ideges vagyok, hogy az csak na. Tudni kell, hogy most hagytam el végeleg az utrogestant, amit a biztonság kedvéért szedtem, illetve erős méhszájsebem van, ami csak vizsgálatokkor vérzett, panaszt nem okozott. Nem görcsölök, a szokásos hasfájást érzem csak, talán most egy kicsit folytonosabban. Mi lehet ez???


2009. nov. 20. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért aggódnod!

Nekem volt vetélésem, utroztam is stb stb.

Hallgass a dokidra, szedd a MagneB6-ot és minden rendben lesz!

Utrot hogy hagytad abba, ugye nem egyik napról a másikra? Mert az bizony csinálhat ilyet. A 12. héttől már a placentáé a fő szerep, a terhesség ezért már sokkal "stabilabb"!

2009. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 12. héttől kezdtem csökkenteni, tegnap alkalmaztam az utolsót. Jaj nekem, nagyon meg vagyok ijedve és nem tudom mi lenne a helyes... azonnal rohanni, vagy megbízni az orvosomban...
2009. nov. 20. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt gyanús tisztasági betétem, egyszer rózsaszínes a a törlés (volt többször is, de akkor szex miatt, egyszer ok nélkül), kicsit fiatalabb terhesen, mint te. azóta semmi! Ne aggódj, nagyon-nagy ilyenkor ott a vérbőség.

17+4 km

2009. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem spontán terhesség mellett még a 20 valahányadik héten is volt ilyen. Majd besz.m, siettem haza rögtön a munkahelyről. Itthon elmúlt, baba mozgott. Valószínű, ahogy a méh folyamatosan nő ez járhat ici-pici halványrózsaszínes vérzéssel. (Hát mégis nagy izmokat mozgat meg...). Ha nincs piros vérzés, és görcs akkor szerintem nyugodj meg! Jobb lesz már, mikor érezni fogod a babádat! (39. hétre egészséges babát szültem)

2009. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!