Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetes terhes vagyok és...

5+1 hetes terhes vagyok és semmi tünetem nincs. Kicsit aggaszt, Mikortól vannak tünetek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vannak...

Nekem két gyerekem van, kimaradt menstruáción és sűrűbb pisilésen kívül semmi terhességi tünetem nem volt!

2013. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél ilyentájt kezdődött a mellfeszülés-mellfájdalom. De ezen kívül semmi.

A másodiknál 8 hetesen az étvágytalanság, hányinger.


De nem feltétlenül van tünet, ne aggódj..:)


20 hkm

2013. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen kezdődtek a tünetek.
2013. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6+5 hetes vagyok, körülbelül 1,5 hete van mellfeszülés, most a héten kezdődött erős hányinger/hányás/szédülés. Ha a doki szerint a baba rendben van, ne aggódj és ne várd a tüneteket, addig jó amíg úgy nincsenek, hogy emellett minden rendben van a picurral:)
2013. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki!:) Nekem a 8. héttől kezdődtek a rosszullétek, hányások, és még most is tart, pedig már 18 hetes vagyok.
2013. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, örülj neki, hogy nincsenek tüneteid. Én szerencsésnek érzem magam, eddig az étvágytalanságon kívül nem "kínzott" más. :) Nem mindenkinél jelentkeznek a különféle tünetek.


Boldog babavárást!


17 hkm

2013. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, a jellegzetes terhességi tünetek mint hányinger, csak a 7. hét környékén kezdődnek.

De ha engem kérdezel, én is vártam a nagy wc-n töltött öklendezésekre, de elkerült :)

Mellfeszülés, menzesz szerű görcsök, és sűrű pisilés. Ennyi volt az elején, és azóta sincs több tünet.

25+4 hkm

2013. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!