Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Jövőhét...

6 hetes terhes vagyok. Jövőhéten megyek a dokimhoz. Semmi tünetem nincs csak egy pozitív teszt. Idegeskedtem az utóbbi 2 hétbe, ez okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem probléma, ha nincs tüneted. Vannak, akiknek egyáltalán nincs, de vannak, akiknek csak később jön elő. Akár az utolsó hetekben. (De vannak kismamák, akiknek az elején van, aztán elmúlik, vagy el se múlik...)

Az idegeskedés nem a legjobb, de egy egészséges terhesség esetén nem fog vetélést okozni. Az első 12 hétben a mindent, vagy semmit-elv érvényesül, azaz ha valami gondot okoz, megindul a vetélés azonnal.

Mindenesetre azért ne idegeskedj! Nem tesz jó az egészségednek!

2013. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:) Nem kell mindenen aggódni az nem tesz jót se neked sem a babának 6 hetesen nekem sem volt semmi tünetem sőt még nem is tudtam hogy terhes vagyok :D most 32 hetes a kisasszony.

Boldog baba várást :)

2013. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Persze nem a baba miatt idegeskedtem. Jövőhéten jelentkezem mi volt a dokinál.
2013. júl. 31. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 hetes vagyok. de ha nem lenne pozi tesztem, meg orvosi eredményem, akkor nem igazán hinném hogy terhes vagyok.


Minden rendben lesz, szurkolok

2013. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mégiscsak elmentem ultrahangra mert izgultam nagyon. Elvileg 5 hetes 5 napos vagyok, 13x7 mm petezsák van csak, még nincs benne semmi. Mondta a doki hogy valószínű később fogant, Szerintetek? Ugye ez jó, nem lesz baj?
2013. júl. 31. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen okés az eredmény. Vannak, akiknek ilyenkor még csak felritkulást látnak! Szóval ez nagyon jó eddig. :)

1.

2013. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én terhesen megcsináltam az érettségit, a nyelvvizsgát, hallgattam h a szüleim mekkora idótának meg még sorolhatnám minek elmondtak, egy szóval rengeteget idegeskedtem.

A 7.héttől kezdtem el hányni. Semmi baja nem volt a babának.

2013. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!