Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és nagyon...

33 hetes vagyok, és nagyon szúr a hasam alja. Sokszor annyira, hogy járni sem tudok, úgy fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kéne menni az ügyeletre, s ott megkérdezni, mert nagy baj lehet!
2013. dec. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az erős fájdalom nem jó, szerintem is menj orvoshoz minál hamarabb.
2013. dec. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Engem félidőtől ezért vettek veszélyeztetett terhes státuszba, mert én sem tudtam kiegyenesedni, sőt, még egy könyvet is alig bírtam el, nemhogy napi ötven kilómétert vezetni és így dolgozni! Pedig mindig sportoltam, tök jó kondiban indultam neki a terhességnek. Magnézium citrátot kaptam nagy dózisban és feküdnöm kellett. Csak a fürdőbe mehettem ki. Egyfolytában három hetet feküdtem, utána már elég volt a napközbeni többszöri lábfeltevős pihi! De beszélj az orvosoddal! Jó egészséget kívánok!
2013. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En ezert fekudtem most 4 napot korhazban, magnezium infuziot kaptam! Szerintem menj be gyorsan! Majd ird meg, hogy mi lett!
2013. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam bent, megvizsgáltak, csináltak egy NST-t, ezek rendben voltak, így magnéziumot kaptam és hazajöttem.

Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 29. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!