Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ezen felháborod...

Csak én vagyok ezen felháborodva? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Fel voltam fázva ,erre jött ,hogy megfázott a hátam vagy a tüdőm,nem tudom,de levegőt is alig kaptam,höemelkedésem volt,Rubopheneztem mert nem bírtam már a fájdalmat a hátamban,mellkasomban. mára lettem kicsit jobban,erre hallom,hogy anyósom (akivel együtt lakunk)mondja az anyjának,hogy a másik fia beteg,átmegy hozzá beteglátogatóba,de mama,maga ne jöjjön,hátha elkapja.

Most kérdem én! Az nem baj,hogy Ő elkap valamit és hazahoz valami vírust?Végre nem kellene gyógyszereznem,próbálnék vigyázni magamra erre ő elmegy a betegek közé.

30 hetes vagyok,szeretném,ha még legalább 6 hétig nem kellene szülni menni ,amúgy is az elejétől problémás terhességem volt.

A férjem nem érti a felháborodásomat.



2013. dec. 30. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... szerintem igen, túlreagálod.

Nehogy már ne látogathassa meg a fiát amikor beteg, mert te babát vársz, nem ő jön át betegen hozzátok.

Ilyen alapon vásárolni se menj, se sehova, meg a férjed se menjen dolgozni, mert hazahozhat valamit.

Majd jól kezet mos, és kész.

Elhiszem, hogy aggódsz, de gondolom ő is szeretné azért látni a fiát, főleg, hogy beteg. Mégiscsak az anyja.

2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kicsit túlfújod! Ennyi erővel,ha elmész bevásárolni egy multiba, ott is összeszedhetsz mindent!

Vagy ha lesz másik gyereked és a bölcsiben elkap valamit, neki sem mondhatod azt,hogy ne menjen haza, mert te esetleg terhesen elkaphatod!

2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem a felháborodásodat. A férjed a munkából éppen annyira hozhat haza betegséget mint az anyósod a betegek közül. Anyósodat legalább nem ölelgeted, de a férjedet igen és az ő bőrén, ruháján, haján éppen úgy ott vannak a bacik mint bárhol máshol a világon. Természetes, hogy vigyázól magadra, de a boltba menet, orvosnál, védőnőnél és bárhol máshol is elkaphatsz betegséget nem csak anyósodtól. A legtöbb betegség amikor már "beteg valaki" már nem is fertőz, inkább csak előtte amikor még nem is tudja az ember se magáról se a másikról, hogy beteg lesz. Ha most karácsonykor voltatok vendégségben vagy jöttek hozzátok éppen úgy elkaphattál volna betegséget.
2013. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn is úgy vèlem hozy túlreagàlod, k7csit gondold àt ezt újra.....
2013. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi,ha egészségesen jön haza,akkor nem valószínű,hogy bármit is elkapsz majd tőle.

Amúgy meg megértem,hogy parázol,de ő egy szabad,önálló ember,ne menjen meglátogatni a beteg gyerekét,mert te is velük élsz és terhes vagy,meg most gyógyulgatsz?

Ennyi erővel sehova se kéne mennie senkinek aki veled egy háztartásban van...

Én fiamnak nyáron lázgörcse volt, még pici,most 1 éves.Egyik nap férjem jön haza és mondja,hogy minden kollégája,beteg,lázas.Akkor neki is szabit kellett volna kivenni,hogy ne hozzon haza semmit?nem...pedig hidd el,parázok mindig,mikor a kicsi belázasodik,senkinek sem kívánom azt amit nyáron átéltünk vele:(

2013. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem reagálod túl, a gyereked a fontos, nem hiányzik egy koraszülés vagy valami...


Most nekem ez a kérdés nagyon betalált, anyósom lassan sportot űz belőle, hogy hozzánk jön először, ha beteg... :(

Tavasszal eljött influenzásan, kisfiam 1 éves, én 8 hetes terhes... mindenki beteg lett, és rajtam kívül mindenki meg is gyógyult, én egy hónapig szenvedtem, a nőgyógyász már urológushoz akart küldeni a szövődményével. Akkor nagy balhé volt, mert szóltam érte, hogy ez felelőtlenség volt, anyósom sírt, kiabált, elrohant... tisztára, mint egy szappanoperában. :(

Erre most megismételte valami náthával, és nem érdekli, hogy itt a másfél hónapos kicsi, csak átjön mikor már egy kicsit jobban érzi magát. Persze betegek lettünk, mindkét gyerek taknyos, de biztos nem miatta ugye. :((

Bocsi az offért, csak már nagyon kikívánkozott.


És nem, szerintem egyáltalán nem reagálod túl.

2013. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért más,az ha valaki már beteg és úgy megy babát látogatni, meg más az,hogy egy házban laktok és anyós beteg LEHET! Erre írtuk,hogy ennyi erővel a postás is lehet az!
2013. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyósa beteg ha nem egy beteget látogat meg, ami nem egyenlő azzal, hogy beteg lesz az anyós és fertőz. Anyósa nem biztos, hogy a beteg fiánál lesz beteg, az utcán is megbetegedhet az anyósa. Mivel együtt élnek akár beteg anyós akár nem akkor is ott lesz velük egy házban. Azért mert ő terhes attól még nem lehet mindenkit kizárni a házból. Ha a férje beteg lesz akkor majd elköltözik onnan? Amúgy meg ha nem tetszik anyósnál akkor lehet elköltözni onnan.
2013. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen túlreagálod.
2013. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Ennyi erővel tőled is elkaphatta volna, akkor meg kitiltod a házából, nehogy visszafertőzzön téged?
2013. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!