Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ezen felháborod...

Csak én vagyok ezen felháborodva? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Fel voltam fázva ,erre jött ,hogy megfázott a hátam vagy a tüdőm,nem tudom,de levegőt is alig kaptam,höemelkedésem volt,Rubopheneztem mert nem bírtam már a fájdalmat a hátamban,mellkasomban. mára lettem kicsit jobban,erre hallom,hogy anyósom (akivel együtt lakunk)mondja az anyjának,hogy a másik fia beteg,átmegy hozzá beteglátogatóba,de mama,maga ne jöjjön,hátha elkapja.

Most kérdem én! Az nem baj,hogy Ő elkap valamit és hazahoz valami vírust?Végre nem kellene gyógyszereznem,próbálnék vigyázni magamra erre ő elmegy a betegek közé.

30 hetes vagyok,szeretném,ha még legalább 6 hétig nem kellene szülni menni ,amúgy is az elejétől problémás terhességem volt.

A férjem nem érti a felháborodásomat.



2013. dec. 30. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én értem mi a problémád de ugy gondoom valoban tulreagálod.Persze érthető ez is mert félted a picit meg magadat de valoban tulzol picit.

mi s anyosomékkal lakunk 29 hetes vagyok. anyosom meg a párom is idősgondozásban dolgozik. gondolhatod mennyi fertőző betegséget hozhatnak haza. és a terhesség alatt 2szer voltam beteg most megint kerülget valami. elsőnek anyosom fertőzött le minket ő kezdte. masodjara én kaptam el a laborban mikor vártam a vérvételre mert tele volt köhögös tüsszentős beteggel és vissza estem.majd anyosom is elkapta. azota nem voltam beteg ő igen de nem tőlem. probalunk sűrün takaritani itthon főleg kilincseket stb. de sajnos elkerülhetetlen ahol együtt él a csalad.mindenkinek első dolga a kézmosás mikor hazajön hiába mosott kezet a munkahelyen.

én azota homeos bogyokat nyomatom és csak kerülget valami nem jön ki... amugy korházban ill rendelőben hamarabb lkap el az ember bármit. oda te jarsz sűrübben. ott is barmikor lefertőzhetnek. szoval ez csiki csuki állapot....

2013. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Megoldódott a hlyzet mert felhívta anyós a sógorom,hogy holnap meglátogatja és a sógorom mondta,hogy n menjen,nehogy hazahozza. Ennyi.szerintem sógor korrekt volt most,amúgy két utcával arrébb laknak,nagyon sokszor jön.Anyós pedig nem szokott beteglátogatót tartani náluk.Gondolom a szilveszter miatt is ment volna.


Egyébként értem én azt,hogy elkapjhatok akármit a boltban, zsúfolt helyen,de szerintem ilyenkor jobb nem elmenni konkrét beteghez,főleg ha fertőz.

köszi mindenki válaszát.

2013. dec. 30. 19:34
 13/16 anonim ***** válasza:

Túlreagálod, de én ugyanilyen voltam :) Kb 10 hetes kismama voltam amikor szüleimhez mentünk . Ott szembesültem vele, hogy apám nagy valószínűséggel influenzás. Annyira kiakadtam, hogy miért nem szóltak előbb, akkor nem mentünk volna. Szegény el is ment lefeküdni aludni :( de az egészben az a legrosszabb, hogy nem is tudták, hogy babát várok. Mi csak a 12. hét után mondtuk el, rossz előzmény miatt. Szóval így visszagondolva szégyenlem magam, de szerencsére akkor nem kaptam el semmit.


Jó babavárást!

2013. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11es vagyok, mi pont megbeszéltük direkt mikor megmondtuk a babát hogy ha valaki beteg otthon akkor szoljanak. van egy 4 éves unokaöcsém ha netalán himlős lenne szoljanak vagy bármi. Pont azért mondtuk el hamar a babát mihejt volt szivhang mert féltettük. sajnos volt nallunk is előzmény de pont ezért volt muszaly megtenni ezt a lépést. Anyosommal is megbeszéltük hogy barmi van szolunk egymasnak. Ha pl nekem folyasom van szolok neki,és fertőtlenitem magam utan a kádat ülőkét és ő is igyanigy. Mondjuk szerencsém van nagyon jol kijövünk anyosommal viszonylag fiatal is (45) szoval szerencsém van. De neked is hogy sogorodnak volt esze.
2013. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól van, azért nem lehetsz annyira beteg már, ha GYK-zol...
2013. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Tegnap azért átment hozzá újévet köszönteni,de mondta,hogy puszit sem adott meg itthon is egyből kezet mosott,szóval egy szavam sem volt.


Utolsó kettő,ha olyan előzményekre gondoltok,mint pl. a missed abourtusz,akkor az sajna nekem is volt ,nem kívánom senkinek azt az érzést,mikor elveszít egy babát akármelyik terhességi korban.Többet nem is szeretném átélni.Persze,hogy parázok.

Igen,nem vagyok már olyan beteg,ágyból netezek laptopról.


Mindenkinek Boldog Újévet!

2014. jan. 1. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!