Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy valaki teherbees...

Létezik, hogy valaki teherbeessen N. N hüvelygyűrű mellett?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és összesen 3 hónapja "szexuálisan az orvosom ezt a hüvelygyűrűt javasolta, mert lokális hormonális hatása van, így kikerül a májamat. Azt mondta minden fiatal lánynak ezt ajánlja. Azonban két hete késik a menstruációm és nagyon megijedtem, mert ilyen még nem fordult elő. És furcsán is érzem magam. Nagyon félek, tudom ,hogy terhességi tesztet kéne csinálni, de rettegek, hogy pozitív lesz. Csak akkor akarom megcsinálni, ha nem lesz már ilyen iszonyatos görcs bennem. Sosem rettegtem még ennyire, valakinek van ilyen tapasztalata? Létezik, hogy hüvelygyűrű mellett ennyire rövid idő alatt teherbe estem volna? (Mellette pharmatexet is használtunk, de erről tudom, hogy csak kiegészítő védekezés...)

2014. jan. 10. 16:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"szexuálisan aktív"-at akartam írni az elején elnézést, csak nagyon zaklatott vagyok.
2014. jan. 10. 16:55
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezhet. Nincs kockázatmentes együttlét, sajnos. Minél előbb ess túl a teszten, mert pörögnek a hetek és ha túl leszel a 3. hónapon, még választási lehetőséged sem marad, hogy akarsz-e anya lenni, vagy sem!
2014. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Utána olvastam, a hüvelygyűrű elvileg a biztonságosabb módszerek közé tartozik.

Az egyik leírás azt írta, hogy előfordul, hogy kimarad a vérzés, ettől még nem "kell terhesnek lenni", de azt írja, ha két vérzés is kimarad, akkor azért lehetséges.


Mondjuk én nem várnék, tesztelnék.


Elsőnek maximálisan igaza van, aki szexel, annak besikerülhet a gyerek, bárhogyan is védekezik.

Ez benne van a pakliban.

2014. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan csinálj egy tesztet, hogy tudj tovább gondolkodni, semmi képp ne halogasd tovább...

Írd meg mi lett az eredmény, érdekel...

2014. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben már megcsináltam, pozitív lett, úgyhogy mi az a rész vagyunk a pakliban, akinek "besikerült".
2014. jan. 13. 13:20
 6/15 anonim válasza:

:S Igazan sajnalom! Szerintem erdeklodj, mert van abortusz tabletta is, ami sokkal egyszerubb, mint egy mutet. Nem tudom, otthon most ez mennyire van mar forgalomba, de itt ahol elek mar szinte csak ezt hasznaljak, es egyik baratnom tapasztalata szerint nem fajdalmasabb, mint egy menstruacio.


Foleg igy, hogy szerintem ez az orvos hibaja is volt azert...

2014. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igazán sajnálom!

A húgom 17 évesen szült, ha van valami kérdésed (abortusz, eljárások stb.), nyugodtan írj privit, válaszolok!

2014. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom. Sok erőt ahhoz, hogy okosan döntsetek!


(Amúgy meg nagyon nem értem azt az orvost, nemi életet kezdőnek ilyen módszert ajánlani, amit egyedül kell felhelyezni?? Nem túl okos...)

2014. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Amúgy minden információ érdekel. Minden segítség és tanács, tapasztalat sokat ad.
2014. jan. 14. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Minél előbb vetesd el, hogy a szervezetedet minél kevésbé viselje meg. Nem vagyok abortusz párti, de egy 17 éves lány, ha lehet ne szüljön, hanem tanuljon, éljen, és ha megtalálta azt a férfit, aki mellett boldog, akkor annak szüljön hármat, ha akar....,de ne 17 évesen. Majd 10 év múlva....
2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!