Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy valaki teherbees...

Létezik, hogy valaki teherbeessen N. N hüvelygyűrű mellett?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és összesen 3 hónapja "szexuálisan az orvosom ezt a hüvelygyűrűt javasolta, mert lokális hormonális hatása van, így kikerül a májamat. Azt mondta minden fiatal lánynak ezt ajánlja. Azonban két hete késik a menstruációm és nagyon megijedtem, mert ilyen még nem fordult elő. És furcsán is érzem magam. Nagyon félek, tudom ,hogy terhességi tesztet kéne csinálni, de rettegek, hogy pozitív lesz. Csak akkor akarom megcsinálni, ha nem lesz már ilyen iszonyatos görcs bennem. Sosem rettegtem még ennyire, valakinek van ilyen tapasztalata? Létezik, hogy hüvelygyűrű mellett ennyire rövid idő alatt teherbe estem volna? (Mellette pharmatexet is használtunk, de erről tudom, hogy csak kiegészítő védekezés...)

2014. jan. 10. 16:54
1 2
 11/15 anonim válasza:

Sokakkal nem értek egyet. A gyermekáldás egy csodálatos dolog. Természetesen megértem miről írtok és valamennyire egyet is értek, de amikor azt olvasom hogy "Nagyon Sajnálom" összeszorul a szívem. Igen egy 17 évesnek, még élnie és tanulnia kell, de sajnos a szülői kötelességek és érzések nem korhoz kötöttek. Ismerek olyan lányt aki 17 évesen már anyuka volt és le a kalappal előtte. Viszont ismerek olyanokat is akik már a 30-32-őt tapossák és csapnivaló anyukák.


Nekem 17 évesen jött volna az első. Most kettő van de eltelt azóta 10 év. Nincs bűntudatom, de amióta megvan a kisfiam és kislányom, látom őket cseperedni, egyre sűrűbben elgondolkozok helyes dolog volt e elvetetni a legelsőt. Úgy érzem, picit mindig is bűntudatom lesz miatta.


A döntés a tied. Mérlegelsz a tanulmányaid, családi és anyagi állapotod, no meg persze a párod alkalmassága felől és döntesz. Szerintem is korai, de ez nem egy döntő indok.

2014. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves előző! Igazad van sok tekintetben, és talán helyes is, hogy eszedbe jut a 17 évesen megtörtént "dolog" is. De arra is gondolj, ha kisiklott volna az életed, mert bizony sok férfinek nem álma egy lányanyával kezdeni, gondolom nem a férjed volt az apa..... vagy a sulit-sulikat befejezted volna??!!!

Szóval így utólag, hogy rendben van az életed, lehet agyalni, de úgy gondolom nem lett volna neked sem könnyű....

Bár az írásoddal teljesen egyet értek...

2014. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én vagyok az APA drága :)
2014. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

:) oké :)

Felnevelted volna, ha a lány megszüli és odaadja neked?

Nekem fiaim vannak, én segítenék a fiamnak (de nem nevelném fel helyette), nem mindenki ilyen szerencsés...

2014. febr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Pont ez az. Így utólag visszagondolva, biztosan felneveltem volna, ha ideadja nekem. Akkor nem voltam biztos benne hogy készen állnék e rá. 27 évesen jött az első gyermekem, és ugyanolyan voltam mint 17 évesen. Azóta kikeltem magamból. Teljesen megváltoztam, mindenem a kisfiam és a kislányom. Ha hullafáradtan hazajöttem, lefeküdtem. Most nem is eszek, irány a szánkózás míg van hó. Visszagondolva tehát, akkor is megtettem volna. Nem az évek változtattak meg, csupán egy nap. Egyetlen nap, amikor megszületett az első gyermekem :)
2014. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!