Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés a terhesség alatt....

Vérzés a terhesség alatt. Történt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Péntek este együttlét után erősen vérezni kezdtem. Bementünk a nőgyógyászati ügyeletre. Megvizsgáltak és mindent rendben találtak a magzat jól volt. Görcs, fájdalom nem volt. Két napig volt még barnás pecsétes de mára az sincs már. Az orvos nem látta okát, hogy mitől vérezhettem. Még nem érzem nagyon a baba mozgását így azóta is nyugtalan vagyok. Mi lehetett? Történt már ilyen valakivel? Első babát váró aggódó kismama.

#vérzés #baba #aggódó kismama
2014. jan. 20. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy??
2014. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Ha nem érzed mozogni és 20 hét körül vagy akkor menj el a védőnőhöz és nézess szívhangot. A vérzés szerintem az aktustól lehetett, nem a méhedből jött, de óvatosnak kell lenned.
2014. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18hetes 2 napos vagyok.
2014. jan. 20. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A méhszájon lévő erek nagyon sérülékennyé válnak a hormonális változások nyomán, és gyakran előfordul, hogy megrepednek egy szexuális együttlét hatására, ilyenkor jellemzően "elönt" a vér, majd szignifikánsan csökken a mennyisége, és 1-2 nap múlva megszűnik a vérzés. Nálad is ez lehetett, annyit mindenképpen mutat, hogy érdemes visszavenni az együttlétekből. A magzatmozgás ilyenkor nem rendszeres még, ha akkor az uh-n minden oké volt, volt szívhang, és nem ábrázolódott a méhedben vér, akkor nagyon nem valószínű, hogy lenne bármi gond. :) Nyugalom. A védőnődet bármikor felkeresheted, és meghallgathatjátok a szívhangot, ha van kedved, bár a magzatmozgások ilyenkor még nagyon nem rendszeresek. De ha eszel egy kis csokit, és hanyatt fekszel, akkor vsz. bejelentkezik a lurkó előbb-utóbb.


Sok boldogságot, pihenj sokat! :)

2014. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem picike méhszájsebem volt, attól véreztem. Egy-egy hányástól, erősebb széklettől szintén vérezgetés, barnázgatás van mindig. A csokis ötlet jó, csináld meg és megnyugszol.
2014. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A második terhességemnél a 24. héten véreztem majd a 26.-on is. Átrendeztük a lakást, és hát nem kíméltem magam. Mindkét esetben egy-egy pecsételő vérzés volt. A doki azt mondta, ha harmadjára előfordul, akkor végig bent kel feküdnöm és egy ideig szigorú fekvést javasolt. Magne B-t kellett szednem, meg panangint.

Végülis amennyire bírtam, pihentem. (nem volt egyszerű 2 éves gyerek mellett) és 38. hétre szültem spontán úton.

Amúgy a dokik azt mondták , hogy azért volt a vérzés, mert megeröltettem magam.

2014. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Úgy érzem kicsit nyugodtabb vagyok. Csütörtökön megyek 18 hetes genetikai UH-ra, remélem ott is megnyugtatnak. Mindenesetre innentől még jobban vigyázok magunkra! :-)
2014. jan. 20. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra és csak óvatosan szexeljetek. Nem most kell másfél óráig csinálni :)! Majd ha megszülsz...

37 hetes km

2014. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!