Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+2hetesen nem érzem mozogni...

17+2hetesen nem érzem mozogni a babám. Második baba?!

Figyelt kérdés
a lányomat éreztem a 15héttől de 17+5naposan éreztem kézzel is. de most egyáltalán semmit. hátsó fali a lepény. Lehet baj?? vagy lustibb?

2014. jan. 21. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Hátsó fali lepény miatt később érezheted, de nem minden baba egyforma. Nekem mellső fali van, 13 hetes kora óta érzem, de az elsőt csak 25 hetesen éreztem. 17+4hetes kismama
2014. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elmeletileg ha mellso fali akkor kesobb de nekem is mellso volt a lanyommal. es ereztem ot. most meg semmit az eg vilagon.
2014. jan. 21. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyi idős vagyok, még én sem érzem, bár mellső falon tapadt a lepény.

Ne gondolj rosszra, biztosan minden rendben van a kisbabáddal! Mindegyik terhesség más!

Nincs szívhangfigyelőd otthon? Mikor kell menned vizsgálatra?

2014. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Február 14. nincs szivhang figyelonk sajnos mert en aztan egesznap azt halgatnam. az uh-on se mozog csak fekszik. nem ugra bugralt mint a lanyom.
2014. jan. 21. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátsó falinál elvileg hamarabb kellene érzeni, és később a mellső falinál. Én kb. egy időbe kezdtem el érezni, pedig mindét esetben máshol tapadt a lepény. Ha gond lenne, mondaná a dokid!
2014. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14hetesen voltam uh. legutóbb de akkor is csak mert gorcsoltem.akkor csak enyire lusti?
2014. jan. 21. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A 4.-et várom és mindet csak 20 hét körül kezdtem érezni....

Előtte csak ráfogtam, hogy biztos amit érzek az az lehet, de konkrét csak a 20. hét körül volt...

2014. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en meg annyitsem h mintha buborekozna vagy valami. meg olyan szokott lenni mostanaban h fekszek es egy nagy pukli van alul gondolim a baba az de semmit nem erzek h mozogna. talan ma reggel mintha vegig simitotta volna a hasam :))
2014. jan. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!