Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelés után amikor elmentet...

Tesztelés után amikor elmentetek orvoshoz, ultrahangal látja hogyha van valami vagy csináltat véreredményt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

a 6. hétnél korábban nem érdemes menni, de inkább a 6. hét végén. De még ilyenkor sem biztos hogy van szívhang. Azért elmehetsz ha nem tudsz várni, de szívhang általában a 7-8. héttől van.

Ez - ha a nem várt után egy-két nappal teszteltél - akkor általában teszt utáni 2. hét

2014. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha hamarabb megyek, nem lát semmit?
2014. jan. 23. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Láthatja a petezsákot és hogy hová ágyazódott be, de ha nincs embrio, még nem tudja megmondani, hogy élő-e a terhesség, azaz van-e keringés. Azt pedig általában a 6-7. hét környékén lehet látni.

Én a 6. hét után mentem, és akkor már volt keringés, és 3mm-es embrió.

2014. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi gondod, nem görcsölsz, nem vérzel akkor ne rohanj annyira. Sokkal jobb érzés lesz neked is ha már akkor mész, amikor ver a pici szíve.
2014. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt szereti, ha 8-10 hetesen megy először a kismama, akkor már szépen látni/hallani mindent.

NEm érdemes előbb menni, hacsak nem volt már vetélésed, vagy ha nincs vérezgetés vagy más baj.

2014. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mentem (ha nem lett volna muszáj, nem megyek, csak nyolc hetesen, de muszáj volt).

Elmondom mi látszott:


4+2: szabályos petezsák, 18 mm méhnyálkahártya

5+5: egy élő embrió, szabályos szívhang


Viszont amikor már úgy tutira, szépen lehetett nyilatkozni arról, hogy minden oké, az 7+6 hetesen volt, akkor már mozgott is a pici (kicsit hamarabb fogant a félidőnél egyébként).


Szóval: ha nincs problémád, mint nekem volt (PCOS), akkor nem kell menni szerintem a 8. hét előtt.

2014. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!