Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt veletek ilyen? Kérlek...

Történt veletek ilyen? Kérlek minél többen olvassátok el, hátha tapasztalt valaki hasonlót! Megijedtem!

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit hosszú leszek, ne haragudjatok, de a körülményeket csak igy értitek meg. Most várom a 3. babámat, 25 hetes vagyok, van még két kicsi gyermekem, egyedül vagyok velük itthon, mert a férjem külföldön dolgozik. Elég fárasztó, de nem szoktam kikészülni. Igazán még fáradtnak se éreztem magam. Mindenhez hozzátartozik még az is, hogy a terhesség elejei természetes hányingert leszámítva teljesen panaszmentes volt eddig a terhességem. A vérnyomásom kicsit alacsony ( 90/60,100/60) , de ezzel jól elvagyok. Voltam már terheléses vércukorvizsgálaton azzal is minden rendben. Éhgyomri 4,4, terhelés után 5,9. A problémám a tegnapi nappal kapcsolatos. Elég sokat takarítottam, de úgy érzem, hogy nem többet , mint máskor. ( zsíroldóztam, vízkőoldóztam, felmostam, porszívóztam, elég sokat futkoztam a városban)5 után vendégeink voltak, úgyhogy onnan kezdve viszont ültem és beszélgettem. Este 7 óra fele megfürdettem a lányokat, vacsiztunk és elkezdtem úgy érezni magam, mint aki be van rúgva. Teljesen szédült a fejem, gyengének éreztem magam, egyik pillanatban fáztam, utána meg csurom viz lett a pizsim, remegés jött rám, nem tudtam megenni a vacsim, hányingerem volt. Azt gondoltam először, hogy csak kimerült vagyok , lefeküdtem gyorsan, nehogy nagy baj legyen, hisz ahogy irtam, egyedül vagyok a két kicsivel és még csak a közelben sincs senki rokon.De nem múlott el, folyamatosan remegtem, rázott a hideg. Felhívtam az ügyeletet, ahol azt mondták, hogy miután elaludtak a kicsik, csináljak egy nyugtató teát és aludjak egy nagyot. Szerintetek is csak kimerültség lehetett? Úgy megijedtem..... Ja és még annyi, hogy a lázamat természetesen megmértem, 36,5 volt. Ma reggel óta nem érzem a remegést, de viszont gyenge vagyok. Lázam továbbra sincs. Tegnap egyébként a hasam is többször keményedett, mint szokott. Előfordulhat esetleg olyan, hogy a baba nyomott valami olyan ideget? Anyu szerint pánikoltam, de az azért hamarabb lement volna rólam, nem? Ha tudtok kérlek segítsetek!!!! Köszönöm!
2009. dec. 11. 10:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával, most már kicsit nyugodtabb vagyok. Nem lett belőle semmi komolyabb. Először megijedtem, nem e lappang bennem valami, de az már kijött volna, úgyhogy tényleg csak kimerült lehettem....
2009. dec. 12. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!