Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megnyugtatna a tapaszta...

Valaki megnyugtatna a tapasztaltak közül?

Figyelt kérdés
szóval, lehet, hogy nem a legjobb kategóriában van a kérdésem. Kérlek, válaszoljon, aki tud segíteni! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2009. dec. 21. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is felugrott a hőm vagy egy hétig. Kb 37.3-37.5. Kb olyan 4 hetes lehettem. Én is vártam még egy pár napot és utána pozitívat teszteletem. :) drukkolok. K
2009. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én még nem tudom, hogy melyik variációnak örülnék jobban, mert örülnék annak is ha igen,de nem terveztük, csak pár év múlva. de "ember tervez, Isten végez"...
2009. dec. 21. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre csak azt lehet írni, hogy tesztelj, 4 nap pont elég, hogy kimutassa!Kár találgatni, a helyedben már futnék!
2009. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocs a túl sok kommentért, csak még az jutott eszembe. hihetetlen lenne, ha tényleg baba lenne, mert óvszerrel védekeztünk és elvileg nem történt baleset. de sose lehet tudni, előváladék, ilyesmikre tudok gondolni. bár ez egy külön kérdés lehetne...


meg az is hihetetlen, hogy a hetekben merült fel bennem a gyerekvállalás gondolata. (tettem is fel itt egy kérdést ezzel kapcsolatban, hogy lelkileg hogy élik meg mások, amikor jön a gyerek utáni vágy.) de tényleg csak mint halvány gondolat és most itt vannak az arra utaló jelek. ilyenkor arra gondolok, hogy "van Isten". ennyi véletlen nem történhet egyszerre.

2009. dec. 21. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:

tesztelj már egyet, mit veszíthetsz, hm?? jobb a biztos, mint a bizonytalan, legyen az akármilyen, nem?!

majd írd meg!!

2009. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tesztelni csak úgy akarok, ha a férjemmel együtt nézzük meg. őt meg addig nem akarnám feleslegesen izgatni. ez az oka. nem tud erről, hogy nekem ilyen sejtéseim vannak. :)
2009. dec. 21. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy hét késésnél már nagy valószínűséggel látszik a teszten a + eredmény.

Én nem vártam egy hetet sem, pár nap után este megcsináltam, az halvány lett, aztán reggel is, mert akkor magasabb a vizelet HCG tartalma, akkor már jól látszott a második csík is.

Az egyéb tünetekre nem igazán lehet alapozni, mert van akinek semmilyen tünete sincs, a terhessége végéig. Van akinek magasabb a hője, van akinek nem. Van aki rosszul van, de van aki nem.

Írd majd meg, hogy mi lett a fejlemény! :)

32+5 hetes

2009. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod.

jelentkezem, ha tudok valamit és megírom mi lett. :)

mindenkinek minden jót!

2009. dec. 21. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Három gyerekkel egyszer sem volt magas hőm terhesség miatt. Mikor a tesztet csináltam, nem voltam olyan rosszul, hogy tuti lett volna az eredmény, max. sejtés vagy remény volt :) Utólag már persze tudtam, hogy azért volt hányingerem, stb :)

A tesztek elég megbízhatóak, nekem eddig legalábbis mind igazat mutatott, reggeli első vizeletből persze, mert az biztosabb, bármit is írnak.

2009. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En mar 4 nap kesessel, delutani vizeletbol jo eros +at teszteltem. Kivancsi vagyok neked mi lett-lesz!


37+2 hetes pocakos

2009. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!