Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, dolgozo...

6 hetes terhes vagyok, dolgozom, szédülök és hulla fáradt vagyok. Hogyan végezzem így el a napi teendőimet?

Figyelt kérdés
Napról napra rosszabb a fáradtság érzet. Napi 3 órát utazok a munkahelyemre, napi 8,20-ban dolgozom. Nem árt a babának, hogy állandóan megfeszítem magam, hogy bírjam a tempót? Sajnos nincs lehetőségem otthon lenni.
2014. ápr. 17. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen maradtam otthon. Megterhelő volt az utazás és a munka is már. Sokat görcsölt a hasam ha fizikailag megerőltettem magam. 30 fölött vagyok már, első baba, pajzsmirigy probléma is kialakult a terhesség miatt, így inkább itthon maradtam. A fizetésem jó volt, így a táppénzem is elég. Nagyon stresszes is volt a munka, állandóan idegbeteg voltam. Nem akartam h bármi probléma legyen a babával.
2014. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok magnézium, C-vitamin, vas, a tömegközlekedési eszközökön pedig "alvás".

A "8,20" azt jelenti, hogy 12 órázol? Mennyire normális a főnökséged? Ha várandós vagy, kötelesek kevésbé megterhelő pozíciót biztosítani, esetleg más munkarendet!

2014. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 óra 20 percet dolgozom, irodán.
2014. ápr. 17. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor bizonyos időközönként amúgy is van "monitorszünet", sétálj egy kicsit, mosd meg az arcod, levegőzz! És jelentsd be időben (írásban), hogy babát vársz!
2014. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen bírom a reggeleket, és nehéz folyamatosan leplezni a rosszulléteket.

Igen tervezem olyan 8-9 héten bejelenteni, mert úgy érzem szükségem lesz némi otthoni pihenésre. :) köszi az eddigi válaszokat!

2014. ápr. 18. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!