Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad-e tetoválást lézeres...

Szabad-e tetoválást lézeres úton eltávolítani terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdték el a kezelést, és a bőrgyógyász felhívta a figyelmemet, hogy állapotosan fel kell függeszteni a dolgot. Ezt én is teljes mértékben így gondoltam, de a nőgyógyászom asszisztense szerint ez hülyeség.

Természetesen konzultálok majd a nőgyógyászommal is, de kíváncsi volnék más véleményekre is.


2014. ápr. 18. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szeritnem kizárt hoyg lehet, d emégha lehet is én nem csináltatnám. teteováltatni sem ajánlott az eltávolitás meg sokkla durvább is.
2014. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
ja és nehogymár az assziosztensnek higgy... Nem ö végezte el az orvosit, egyáltalán hogy birálhatja felül az orvos véleményét????
2014. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM! Én is felfüggesztettem, mert a nyirokmirigyek vezetik el a festéket....most újra járok, mert most hagyta abba a szopást 8 hónaposan. Szoptatás alatt sem lehet!!!
2014. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad. Pedig én nagyon messze vagyok a paramami jelenségtől. Más ilyenkor a sebgyógyulás, érzékenyebbek a szövetek, hajlamosabb az ember ilyenkor mindenféle gyulladásra. Nekem pl. terhesen állandóan begyulladtak a szőrtüszőim bikinivonalban. Én nem kockáztatnék.
2014. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem amiatt kell eltávolítani a tetoválásomat, mert a szervezetem 2 év után egyszerűen elkezdte "kilökni" a festéket, szóval már alapból gyulladás van bennem. Holnap beszélek a bőrgyógyásszal újra, szerdán pedig megyek a nőgyógyászhoz. Kíváncsi leszek, mit mond, bár meglepne, ha azt, amit az asszisztense.

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

2014. ápr. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!