Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hagyjuk inkább ki az állatkertet?

Hagyjuk inkább ki az állatkertet?

Figyelt kérdés
Hó végén terveztünk állatkertbe menni. Eddig semmi baj nem volt, de ma bevásárolni mentünk, rövid időn belůl teljesen bekeményedett a méhem, alig bírtam menni, görcsölt a hasam. 30 hetes vagyok. Jobb lenne inkább el sem indulni? A kisfiam várja :(
2014. ápr. 18. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Más nem tudná elvinni? Hidd el, ez már csak rosszabb lesz, az utolsó pár hét már tényleg terhes!
2014. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen apa fia nap te meg pihenj.
2014. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 2 nappal voltam, simán végigbírtam.
2014. ápr. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelkezz fel magnerottal ês nem lesz gond :)
2014. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy hónapja tart ez, egyre sűrűbben és még van egy hónap. Próbálok aktív és közösségi maradni, de igyekszem úgy intézni, hogy valaki plusz legyen velünk, aki vigyázz a gyerekre (apa, nagyi, sőt barátnők), ha pl. elszaladna a kisbiciklivel én meg pont nem bírok tovább lépni sem.
2014. ápr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Eddig nekem sem volt semmi gondom, teszek veszek, biciklizem, viszem hozom a gyereket, de ez az esti nagyon rossz volt. Ezek után nem nagyon merek elindulni sem :(

Persze apával mennénk, tegnap is hárman voltunk, vettem is be az üzletben magnéziumot de nem sok semmit használt.

2014. ápr. 19. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmész és leülsz ott egy padra pihizni, ha elfáradtál. A bekeményedés lehet természetes is, bár nagyon rossz. Magnézium, nospa.
2014. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és magnosolvot vegyél, ez egy gyorsan felszívódó, sportolóknak kialakított magnézium. Az ára picit sok, de nagyon jó.
2014. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!