Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+ 5 hetes vagyok. Érzek...

Weman Alida kérdése:

17+ 5 hetes vagyok. Érzek remegő érzéseket? Nem tudom h a baba e, de terhesség elött nekem ilyen nem volt.

Figyelt kérdés

Valamikor érzem mintha mozógna és fészkelödne , de leginkább a remegő érzés.

Tegnap voltam Uth-on . Ott minden rendben volt. az AFP is .

montam az orvosomnak h érzem a babát , montam neki remegő érzésem van.

Szerintettek a remegő érzés a baba lehet?

Elöre is köszönőm a Választ


2014. ápr. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony, a babádat érzed! Most még pici remegés, aztán egyre határozottabban fogod érezni a mozgását. Gratulálok!
2014. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen a Gyors választ, csak 1 kicsit félek h lehet azért remeg mert nem jó valami neki odabent?
2014. ápr. 23. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Egyszerűen csak mozog :-) Nem remeg, csak te úgy érzed, mert még nagyon picike. Olyan mintha pillangó csiklandozná a pocakodat belülről nem? :-) Ne aggódj, inkább élvezd :-)Később majd egyre többet egyre jobban,határozottabban fogod érezni, aztán lesz olyan is amikor majd a vesédet meg a bordádat veszi célba :-)
2014. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én remegő érzést érzek 4 napja színte tegnap óta óránként, érzem, Sokat idegeskedtem, apám is meg halt 1 hónapja .Probálok a babára koncentrálni .

Remélem minden oké vele. csak fura mert az első babám lesz . És több mind 1 éve sajnos 1 baba spontán el ment 5-6 hétben.

Most peddig 18 hetes lesszeeeek aminek örülők:))) csak agódom

2014. ápr. 23. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:

A mozgását érzed :D


Olyan mintha remegne. Az idő előre haladtával egyre komolyabban fogod érezni azt a remegő érzést :)


31 hkm

2014. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!