Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen elhelyezkedése lehet a...

Milyen elhelyezkedése lehet a méhlepénynek? Van valami jelentősége, hogy hol tapadt meg?

Figyelt kérdés
nekem mellső fali, ez jó? úgy értem van vmi előnye/hátránya?
2014. ápr. 28. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Van akinek mellső van akinek hátsó fali, semmi jelentősége nincs
2014. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Van rá esély, hogy emiatt csak később fogod érezni a babádat, de más jelentősége nincs.
2014. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is elöl tapadt meg.

Igazából csak hátrányát "éreztem".

Nem annyira intenzív a magzatmozgás érzése,nagyon kell vigyázni,hogy meg ne üsd a hasad mert bevérezhet,előbb és hatalmasra nőtt a pocakom(18hetesen akkora volt mint másnak 28 hetesen)illetve császárnál kell a dokinak vigyáznia jobban(bár ez max.annyiban érint,hogy mondod neki).

2014. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is mellső fali, a kisfiammal is mellső fali volt, de nem lett hatalmas pocakom, és most sem nagyobb a kelleténél. Igen, mondják, hogy nem lehet olyan intenzíven érezni a magzatmozgást, de én ezt is kétlem, mert nem tudom, hogy ennél intenzívebben már hova érezném.:))
2014. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a naggyal hátsó fali volt, most elől tapadt meg. Az Ő mozgását a 18. héten éreztem először, a kicsiét a 13-on. A hasam valóban nagyobb, de ez talán annak is betudható, hogy második baba.


A mozgásokat viszont valóban nem érzem olyan intenzíven, mint anno a naggyal, de talán nem is baj :)


Egyébként tényleg vigyázni kell a mellső fali lepényre, de a babára is, mindegy melyik van közelebb a hasfalhoz ;)


Ja igen: ha akarsz menni 4D-re, akkor a 26. hétig menj, később már nem tudnak olyan jó képeket csinálni mellső fali lepénnyel!


Boldog babavárást :)

2014. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást, érdemes volt válaszolni...
2014. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek nyomtam a zöldkezet! Számomra nagyon hasznos volt a válaszod! :)

off: miért érdekes, hogy lepontoz-e vki? Engem nem érdekel, sőt azt sem nézem sosem, hogy ki hány pontos.

2014. ápr. 28. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaa! És a 4D-s tanácsod meg különösen hasznos!!!! ;)
2014. ápr. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!