Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is ennyire stresszel ez...

Mást is ennyire stresszel ez a hónapról hónapra mérlegelés? Súlymérés?

Figyelt kérdés
Alapjában véve egy abszolút kiegyensúlyozott terhességem lenne, de ez a minden hónapban megmérik a súlyom dolog engem nagyon stresszel. Sajnos mindig egy hízékony alkat voltam és ha picit többet ettem, akkor rögtön meglátszott. Mérlegre akkor se nagyon álltam, mert frusztrált, inkább a ruháimon éreztem. Most ez, hogy minden hónapban mérnek, nagyon kiakaszt, mert olyan jól esne néha elengedni magam és nem ezen kattogni, de nem tudom. Vagy ha megeszem, akkor meg rögtön azon agyalok, hogy úristen mennyit fogok megint hízni. Másnak el sem merem mondani, mert rögtön rosszallóan néznek rám, hogy most a baba az első és ez így is igaz, de attól én még nő vagyok és nehéz elfogadni, hogy mindenem átalakul, változik és állandó félelmem, hogy elhízok a terhesség után. Ráadásul az orvosom is elég szigorú ezen a téren, és ez még inkább frusztrál, ha megyek. Csoda, hogy mérés után a vérnyomásom mindig magasabb. Nagyon gáz, ha így érzek? Muszáj volt ezt valahol kiírni magamból, mert beszélni nem nagyon merek róla senkinek...

2014. máj. 2. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ti ilyen gyakran mentek? En jovoheten (29. hét) megyek masodszorra. Az en vedonom tok jofej es lazan veszi a dolgokat.

Nem is lenne ertelme gyakrabban menni, a lanyomnal osszesen 6 es fel kilot hiztam a vegeig. Most sem szamitok tobbre, meg mindig a terhesseg elotti nadragjaimat hordom.

Ha ilyen gyakran kellene mennem, engem is idegesitene.

2014. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen gyakran. Azt se tudom ez már hányadik mérlegelésem lesz...

Utolsó előtti válaszoló, mélyen együtt érzek. Igen, neked rossz lehet pluszban az, hogy semmi mozgás nem jöhet szóba. És mi lenne, ha ész nélkül zabálnánk???

2014. máj. 2. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!