Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húgycsőnél enyhe égés /pisilés...

Húgycsőnél enyhe égés /pisilés kőzben nem/ szerintetek is belefér 24 hetesen?

Figyelt kérdés
A héten lesz vizeletvizsgálat is.
2014. jún. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fér bele, menj el dokihoz, addig pedig mosd kamillával magad.
2014. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A dokim mondta, hogy enyhe fàjàs, enyhe égés olykor itt-ott nem probléma.

De ez szerintem sem oké màr!

2014. jún. 11. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhesség felboríthatja az egészséges hüvelyflórát, de attól az még nem kóros (nekem az elején volt ilyen, és tök negatív volt a kenet). Vegyél vmi hüvelyflóra regenerálót, ha az sem segít, akkor doki.
2014. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja volt vizeletfertőzésem, mindenféle gyógyszert felírt a doki, de egyszerűen nem akart elmúlni.

Akkor estem teherbe és mintha elvágták volna, el is múlt rögtön a csípő érzés vizeletkor. Tényleg a csodával határos, mert azóta semmi bajom nincs. :)

Vörösáfonya kivonatot is meg lehet próbálni, az vitamin és jót tesz, illetve a flórahelyreállítót!

2014. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!