Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet hogy a terheléses...

Hogy lehet hogy a terheléses cukor kevesebb volt mint az éhgyomri?

Figyelt kérdés

Persze örülök ,hál istennek hogy semmi rossz nem volt a mostani vérképemben ,a legjobb volt az eddigi két terhességem alatt!

Éhgyomri V.C 4,27 volt

a terheléses meg 2,41

Lehet hogy nem kellett volna mászkálnom?

Védőnő azt mondta nyugodtan mehetek ,nem kell egyhelyben ülnöm!!Nem értem mindenki mást mond!!

Mindegy a laborosok is azt mondták semmi köze ha rendesen megittam a cukros löttyöt akkor no gond !!

Persze hogy megitta

Köszönöm előre is

üdv egy 25 hetes kismama


2014. júl. 11. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Mit mondtak a hozzáértő szakemberek? Szerintem ez sem túl jó érték..
2014. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Miért nem jó?

Te értesz hozzá kismama vagy !!

Bocsi de ha nem akkor ne ijesztgess kérlek!!

2014. júl. 11. 22:52
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Kis mama vagyok igen 35 hetes és nem ijesztegetni akarlak
2014. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Neked mennyi volt?
2014. júl. 11. 22:58
 6/27 ElsiNiki ***** válasza:
59%
Nyugodj meg, minden rendben. Ez azt jelenti, hogy a szervezeted hatékonyan küzdött a 'cukormergezes ' ellen. Tehat az inzulintermelesed rendben, lebontottad a bevitt cukrot. Ha Az ilyen extrem terhelést követően egy alacsonyabb ertek lett, mint az ehgyomri, akkor az azt jelenti a dokim szavával élve: " a Cukorbetegség nem a mi halálnemünk lesz!" :) egyebkent az is leehet, hogy nem pont két órára ra tortent a vérvétel, hanem kicsit később.
2014. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem az éhgyomri volt 2,1 és azt mondták csoda hogy nem voltam rosszul,mindig legyen nálam szőlőcukor ,de egyebet nem igényel.Az egyik válaszoló által belinkeltnek azért több tünete van mint egy db érték.
2014. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó , mert a barátnőmnek is alacsonyabb volt a terheléses mint AZ éhgyomri és nem volt gond belőle!!

Nem értem!!

2014. júl. 11. 23:06
 9/27 A kérdező kommentje:

Ja most olvasom ,igen rögtön a terhelés után azonnal ettem egy kiflit meg 3 túrórudit mert kicsit elkezdett remegni a kezem!!

De ennyi semmi más nem volt

2014. júl. 11. 23:08
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem magas volt 8.6 így én diétán vagyok és azóta minden ok. 2* csináltak vércukor profilt. Nem ijedztegetni akarlak de tényleg. De okozhat bajt ha nem figyelsz oda. A dokid majd elmodja.
2014. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!