Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet hogy a terheléses...

Hogy lehet hogy a terheléses cukor kevesebb volt mint az éhgyomri?

Figyelt kérdés

Persze örülök ,hál istennek hogy semmi rossz nem volt a mostani vérképemben ,a legjobb volt az eddigi két terhességem alatt!

Éhgyomri V.C 4,27 volt

a terheléses meg 2,41

Lehet hogy nem kellett volna mászkálnom?

Védőnő azt mondta nyugodtan mehetek ,nem kell egyhelyben ülnöm!!Nem értem mindenki mást mond!!

Mindegy a laborosok is azt mondták semmi köze ha rendesen megittam a cukros löttyöt akkor no gond !!

Persze hogy megitta

Köszönöm előre is

üdv egy 25 hetes kismama


2014. júl. 11. 22:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Na azért itt nem tartunk hogy oda kell figyelnem miket eszem ,eszem amit eszem ,nyilván azért nem cukrot cukorral !!

Köszönöm a válaszokat ,témát lezártam !!!

2014. júl. 12. 18:39
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
LoL...segíteni próbálnak neked nem veszed észre? Egyed akkor a cukros, fehér lisztes, tejes szarokat...de ne csodálkozz ha egyszer elájulsz pocakosan....mik vannak...
2014. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Érezd magad lepontozva kedves kérdező ha már engem is lepontoztál de igazad van edd azt a sok szart majd meglátod milyen jó lesz az!!A Fa..nak jössz akkor ide fel ha nem tudod elfogadni hogy jót akarunk neked.35hkm
2014. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%
Buta egy nő vagy azt ugye tudod!!!!
2014. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ó te jó ég....biztos azt várta,h ez tökéletes érték,pedig hát... Szerintem tudja ő is,h vmi nem jó,ha már megkérdezte,csak gondolta majd a tudatlanok válaszolnak és igy lelkiismeret furdalás nélkül falhatja a csokit. Amúgy egy inzulin vizsgálat nagyon nem ártana.
2014. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt orvostól kell kérdezni, nem itt. Elmesélem neked a szobatársam történetét. Bekerült a kórházba, 34 hetesen, állította, hogy betartotta a diétét (neki magas volt a cukra) tuti nem tartotta be merta férje hozott neki ezt is azt is és mondta neki a csaj, hogy ne hozzon mert meglátják, ergo ha eddig batartotta volna a diétát akkor a férj sem hozott volna tiltott dolgokat. El akarték küldeni a megyei kórházba a cukorgondozóba, de a főorvos gyorsan leállította a dolgot, mondván annak a gyereknek már annyira mindegy mint fognak mondani, már bőven megkapta a cukoradagját eddig. 35 hetesen meg is szült 3900 g. volt a gyerek és nagyon büszke volt magára, hogy ennyi idősen milyen nagy gyereket sikerült szülni, több mint 2 hétig voltak bent, mert a gyereknek a cukra nem volt rendben. Hosszúra sikeredett ,de ezzel csak azt akartam leírni, hogy lehet te jól vagy, de szerintem foglalkozni kell ezzel is, mert laikusként se te se mi nem tudhatjuk a gyermekdere milyen hatással van.
2014. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
És tegyük hozzá, hogy az extrém alacsony cukor miatt hypózhat a gyerek, ami igencsak káros.
2014. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!