Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden védőnő ilyen vagy én...

Minden védőnő ilyen vagy én reagálom túl? Azt mondta reméli nincs a kiságyon baldachin meg fejvédő mert akkor ezt lefogja vetetni? De milyen jogon? Neki szerintem nem ezzel kéne foglalkoznia! Abba is bele köthet milyen színű a baba szoba? 34h km

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 13:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Jujjjj, érdekes védőnőd lehet:)

Nekem amúgy nem "tetszik" a baldachin, én rosszul vagyok tőle, fejvédőnk van, azt hasznosnak tartom. De ilyet, hogy így beleszól? Hmmm

2010. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
ezt mondta:reméli nem vettünk baldachin meg körbe ilyen fejvédőt mert azt lefogja vetetni!ki vagyok akadva!
2010. jan. 13. 15:59
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek hasznos dolgok a babának és neki nincs joga hozzá hogy utasítgasson.Hallgasd meg és vége.Ez a feladatuk de nem egy szörnyetegek.Nyugodj meg.
2010. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy ki vagy akadva, én is ki lennék. Szerintem akkor sem beszélhet ilyen stílusban, ha éppen igaza is van. De azért valószínű, hogy rámosolyognék, és megkérdezném, hogy miért tenne ilyet!

De az is lehet, hogy csak nagyon határozott és lehengerlő stílusú védőnőt fogtál ki...annyira ne vedd ezt komolyan. A helyedben én kérdéseket gyűjtenék a számára, hogy azokkal foglalkozzon, ne a fejvédővel.

Megjegyzem sokaktól olvasom, hogy felesleges holmi, ami alapvetően igaz is, de megmondom őszintén, hogy én olyan szívesen válogattam közöttük, és vettünk is egy szolidat, mert nekem tetszik. Olyan tipp-topp tőle a kiságy. A férjem egy antiromantika, de még neki is tetszik.

A barátnőm kislánya letépte, amikor már felállt az ágyban...no de egy újszülött?

Szóval maradjon csak az a baldachin és fejvédő, kell az

:-)))


Minden jót!

(35. hetes mami)

2010. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%
A védőnő nem szólhat bele, hogy hogyan rendezed be a kicsi szobáját. Csak javasolhat dolgokat. Az viszont nem árt ha a tanácsát megfogadod,ugyanis a baldachin és a fejvédő együtt veszélyes lehet a picire. Mert a levegő nem tud úgy cserélődni. Tehát nem szellőzik úgy a kiságy és a bébi visszalélegezheti a kilélegzett széndioxidot. Tehát a fulladásveszély miatt mondja nem másért. De azért még nem kéne erőszakosnak lennie. Ha mindenképp ragaszkodsz mindkettőhöz szerezz be egy légzésfigyelőt. Az semmiképp nem árt ha van.
2012. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Barbianyu13, ez a kérdés kevés híján 3!!! éves. Miért érezted szükségét, hogy egy 3 éves kérdéshez hozzászólj? Hiszen nyilván nem aktuális már sem a kiságy, sem a fejvédő, sem a védőnő:)

Komolyan szeretném tudni:)

2012. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
azért mert 1 nemnéztem a dátumot :) 2 én fontosnak tartom hogy mindenki tisztában legyen avval hogy a baldachin meg a fejvédő azon kívül hogy nem hasznos és felesleges flanc,veszélyes is a babára :) talán baj h az ember válaszol az elévült kérdésekre? Te mégis észrevetted h írtam ide. Lehet h a kérdezőnek már nem aktuális,de annak igen aki most fog szülni és információt gyűjt arról hogy hogyan rendezze be a babaágyat :D
2012. dec. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy észrevettem, de csak azért, mert annak idején válaszoltam a kérdésre, és így a te válaszod miatt előre ugrott a listában.


A hozzászólásodat senki más nem fogja elolvasni, csak akik 3 évvel ezelőtt reagáltak erre a kérdésre.

De amúgy aranyos vagy, hogy figyelmeztetni próbálsz:D MOndjuk én nem hiszek benne, hogy veszélyes lenne, ezzel az erővel a szimpla babakocsi is az. De azért köszi:)

2012. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát én elolvastam, és egy csomó olyan régebbi témát is, ami esetleg hasznos lehet számomra! Nem gondolom, hogy én vagyok az egyetlen. Egyébként, ha téged nem érdekel már, vagy zavar,hogy a kérdés újra előreugrott,megvan a lehetőséged kitörölni.
2013. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A kérdés még mindig aktuális lehet más kismamák számára, mint ahogy most én is rátaláltam. Nem értem miért kell beszólni valakinek azért, mert régebbi kérdéshez írt választ?
2013. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!