Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti esztek nem otthon sütött...

Ti esztek nem otthon sütött pizzát?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni h ezt sem lehet, azt sem lehet. Néha viszont jól esne egy hamburger vagy pizza. Ti hogy vagytok vele? Vagy túl egészségtelen?

2014. aug. 19. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem a csípős savanyú leves jött be hányás ellen:D Én is ettem mindent,nem igazán foglalkoztam vele,hogy mi mindent nem szabadna:D egyetlen dolog volt,amire figyeltem,hogy terhességi diabéteszem lett,na a diétát viszont tartottam.
2014. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Párom pizzafutár, szóval nem is magyarázom tovább :) de azért nem kell azt hinni, h mindennap ez a menü ;)

19 hkm

2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A pizza mióta egészségtelen?

Attól mert valami nem diétás étel,még nem feltétlen egészségtelen.A pizza sem az.

2014. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nyers hús, nyers tojás: ezt a két dolgot nem szabad enni, a többi hülyeséggel meg ne foglalkozz! Figyelj a szervezeted jelzéseire, mindig arra van szükséged, amit éppen kívánsz (kivéve a cigaretta és a túlzásba vitt édesség). Még akár az alkohol(!) is lehet jótékony hatású, pl. vörösbor vashiány esetén. Én például utálom a fehérbort, így a fröccsöt is, de a 2. trimeszter elején, amikor a rosszulléteim még tartottak, nagyon megkívántam, és olyan jól esett, mint még soha. Minden este megittam egy kis pohárral, ahogy elmúlt a rosszullétem, a fröccsöt sem tudtam többé meginni. Nyilván nem véletlenül...

Ja, és egy dietetikust idéznék: nincs egészségtelen étel, csak egészségtelen táplálkozás!

Jó étvágyat és boldog babavárást!

2014. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ dehogy csak biokaját meg vizet iszom!!

francot ,pizzát rendelünk ahoz a Cola dukál egyértelműen ,akkor van amikor napokig nem eszem főtt kaját mert egyszerüen nem kívánom ,akkor ami nagyon megy gyümi joghurt ,tej ,kakaó, napokig ,és persze ezt sem lehet ,mondja a védőnő!!

Egyél azt amit kívánsz és kész a baba állítólag ugy is elveszi azt ami neki kell, ja Elevit plust is szedek meg napi 2x Magnerotot, ja meg elég szép darabka vagyok tehát tud miből elvenni a drágám!!

Boldog babavárást!üdv egy 32.hétben lévő kismama

2014. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, aranyosak vagytok:)
2014. aug. 20. 12:58
 17/18 anonim ***** válasza:

Én épp most várom,hogy meghozza a futár a pizzámat :)

16 hetes kismama...

2014. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jó étvágyat:)
2014. aug. 20. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!