Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a terhesség közepe...

Normális a terhesség közepe környékén, hogy enyhén sárgás folyásom van?

Figyelt kérdés
Elég kevés, csak a tisztasági betéten látok egy pici foltot de az halvány sárgás. Ezen kívül semmi panaszom nincsen, nem ég, nem viszket, nem piros. 17 hkm
2014. aug. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális igen :)
2014. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen "panaszom" volt. Én megkérdeztem az orvosomat, hogy mi lehet. Megvizsgált és kaptam is rá hüvelykúpot. Véleményem szerint ha a folyásnak színe van az nem jól. Ha teheted kérdezd meg az orvosod (ha van). Az a biztos!

Boldog babavárást!

22 hkm

2014. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mutattam neki kb 2 hete, megvizsgált, vett kenetet, elvileg ma megtudom az eredményét. De nem látott semmi gondot, ezért nem írt fel rá semmit. Furcsa, mert hol van színe, hol nincs, és ha van akkor is kb csak egy borsószemnyi méretű a folt...
2014. aug. 21. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!