Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikoló buta tini vagyok,...

Pánikoló buta tini vagyok, segítség?

Figyelt kérdés

Óvszerrel mindig védekeztünk, ellenőriztem, nem szakadt ki sosem (összesen kb 8 alkalommal voltunk együtt).

Most azonban késik pár napja. Mindig van valami előjel, alhasi görcsök illetve mellfeszülés, de most semmi! Néha fáj az alhasam, de nem ott, ahol szokott, kicsit fentebb.

Sárgás-fehéres, néha átlátszó nyúlós folyásom van. Semmi más tünetem nincs. Egy tesztet csináltam, szerintem negatív lett, nem véltem felfedezni halvány 2. csíkot.

Szerintetek van okom terhességre gondolni? Nagyon félek.:(

17 L



2014. szept. 2. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rendszertelen, és normálisan védekeztetek, ne stresszelj rá! Az csak még jobban eltolhatja. A tini sógornőmnek elég rendszeres, mégis késett nemrég 3 hetet, volt ám pánik... Ahogy megvettem neki a 2. tesztet, és az is negatív lett, megnyugodott, másnap meg is jött. Nekem volt, hogy fél évig csak háromszor jött meg, 18 évesen írt ki emiatt a doki fog.gátlót. Ha volt barát, ha nem, szedtem.
2014. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha stressztől ésik, nyugi. A gyomrod meg a gyomoridegtől fáj.

Pettingtől nem lehetsz terhes!

Nyugi és meg fog jönni :)

2014. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De így, bármilyen előjel nélkül ? Eddig mindig tudtam, éreztem, hogy meg fog jönni, de most semmi...
2014. szept. 3. 14:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Még fiatal vagy, és mivel rednszertelen még így késhet, akár ki is maradhat, mindenféle probléma nélkül.Még fejlődsz, ez természetes. Ha védekeztetek, akkor ne aggódj, ahhoz nagyon kicsi az esély. Ha a teszt is negatív akkor még inkább, de mint írták, tesztelj később is és akkor nyugodtabb leszel, és menj orvoshoz ha nem jön meg, akár stressz vagy más is okozhatja. Hormonváltozás, Ciszta.Nekem kétszer volt cisztám, kimaradt is miatta és negatívat teszteltem. Te még fiatal vagy. Ne aggódj ha megnyugszol akkor a tested is visszaáll a rendes kerékvágásba.
2014. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tuti csak az idegességtől késik, nyugodj meg, ha rendesen használtátok a gumit akkor nem lehet gond. Az x-epil teszttel pedig nincs semmi baj, én is olyat használtam és simán kimutatta :) de ha ez megnyugtat téged akkor jobb lenne ha vennél egy más fajtát is és azzal is tesztelnél, lehetőleg reggel. Mivel írtad hogy elég rendszertelen még a ciklusod így lehet hogy teljesen kimarad most. Ezzel egyébként jó lenne felkeresni egy nőgyógyászt mert bármi állhat a háttérben, lehet hogy teljesen természetes a dolog nálad de lehet hogy hormonprobléma vagy ciszta áll mögötte. Ezt így tippeléssel sajnos nem lehet meghatározni.
2014. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gabriellel is teszteltem ma reggel, az is negatív lett. Akkor valami egészségügyi baj állhat a probléma mögött.
2014. szept. 5. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!