Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tudja, hogy Szegeden...

Ki tudja, hogy Szegeden mennyi időn belül van meg az amniocentézis eredménye?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 08:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam.
2014. szept. 5. 08:23
 2/23 anonim ***** válasza:
Én pontosan 4 hetet vártam rá.:(
2014. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És ,hogy kaptad meg az erdményt?
2014. szept. 5. 09:05
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért kaptad meg ilyen soká?Azt mondták ha baj van hamarabb értesítenek.
2014. szept. 5. 10:39
 5/23 anonim ***** válasza:

A szúrás napján az orvosom azt mondta, hogy két hét után érdeklődhetek telefonon.

Gondolhatod telefonáltam két hét után, ahol is közölték, hogy még egy hét biztosan lesz, mert össze kell várni párat, hogy megbontsanak valamilyen anyagot a vizsgálatukhoz.

Na ezután szinte minden másnap telefonáltam, pontosan négy hét lett a vége, és ez is csak szerencsével, mert volt egy ismerős, aki szólt az érdekünkben és így nem ment el dolga végeztével a dr-nő aki kiadta az eredményt, hanem előre vette a miénket is.

2014. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondták, hogy ha baj van hamarabb szólnak. Személyesen kellett átvenni, nyilván, hogy elmagyarázzák a kromoszómás dolgokat is.

Nekem egy kicsit csalódás volt az egész, mert főleg azt hangsúlyozták, hogy negatív ugyan az eredmény, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet egyéb más ezerféle genetikai betegségünk, amit nem is vizsgáltak. De Down-sy.-re negatív.

2014. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem sem mondták,hogy telefonálnak ha baj van.Hanem ,a szobatársam akivel egyszerre csinálták a beavatkozást ő mondta,hogy a másik genetikus ahol ő volt az mondta.Akinél mi voltunk nagyon semmit nem mondott ,csak amit ő tartott fontosnak.
2014. szept. 5. 13:47
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt sem értem miért kell személyesen átvenni az eredményt.Úgysem ott fogja eldönteni az ember,hogy hogyan tovább.Akorra már eltelik annyi idő,hogy szerintem mindenki tudja mit akar.
2014. szept. 8. 07:20
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz valamit, akkor ott eltudják magyarázni, és pontosítani, nehogy félreérts valamit.
2014. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
2 Hét eltelt ,még 2 hét idegeskedés nem tudom,hogy lehet ezt kibírni.
2014. szept. 10. 06:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!