Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó babakocsikat!...

Ajánlanátok jó babakocsikat! Többfunkciósat szeretnék, de nem nagyon tudok dönteni! Esetleg van valakinek Vulkano 8 funkciós babakocsija?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekünk chicso babakocsi van itthon de megnem mondom melyik hugicám azt használtra van hozzá hordzo fektethető ültethető több pozicioban a kocsi!Pehely könnyű a kocsi mikor megemeltem az akkor már 10kg-s gyerekkel nevetve mentem fel a lépcsőn (mindenhovaa én toltam én cipeltem) lassan jön hozzánk is a csöppség tervben van még sajnos és tuti hogy énis ezt fogom használni
2010. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó babakocsi!Több,mint valószínű,hogy ennél maradok!Köszönöm
2010. jan. 22. 17:12
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi ezt választottuk:

[link]


Nem olcsó, de mindent tud amit mi lényegesnek tartottunk(beköthető mózes, autósülés stb.) és igen könnyű.

2010. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A 16:44-esnek írom:


A mózesban is van biztonsági öv, legalábbis a miénkben!

Nekünk kényelmesebb volt, mint a hordozó, amiben nyeklett-nyaklott a gyerek amíg 6 hónapos nem lett,mikor is már tudta magát tartani...


Na mindegy.. ez az én véleményem :)

2010. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is ez a fajta Graco van és csak ajánlani tudom. Kislányom 14 hónapos és imádja a mai napig. Bár én a mózeskosár részével nem voltam elégedett, mert túl kicsi. Nem is nagyon használtuk.
2010. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én épp tegnap vettem babakocsit!És Nekem ez minden szempontból megfelel!Bár kicsit drága!De szerintem sokáig tudom majd használni!Nagyon stabil és könnyű is! Coletto Austin A3 a neve!!!!
2010. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi Krasnal Saturn babakocsit vettünk. Többfunkciós és 71000-be került.

[link]

2010. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!