Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégésre tudnátok javasoln...

Gyomorégésre tudnátok javasolni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 hetes kismama vagyok, és szinte a terhességem eleje óta szenvedek napi szinten a gyomorégéstől.

Kipróbáltam már a salvus vizet,eleinte használt,de aztán újra és újra, egyre hosszabb időre visszajött az égés, már szinte a torkomig jön fel a sav. A rennie egyedül ami használ,de már nem merek annyit bevenni belőle,mert félek,nem tesz jót az egészségünknek. ( napi 3-4 tabletta is kell,hogy enyhítse a gyomorégésem )

Kérdésem az lenne,tudtok valami jól bevált módszert,házi szert,vagy akár savlekötőt,ami használ huzamosabb ideig?

A szülésen kívül persze :)

Köszönöm előre is !


2014. okt. 16. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a refluxos étrendbevàlt 3 nap alatt rendbe jöttem
2014. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenképpen kerüld az olyan ételeket,mint csokoládé,tej,retek,nyers paprika,és a túl hideg vagy túl meleg dolgokat. Evés után nem szabad lefeküdni csak egy óra elteltével. Sok párnán kell aludni,hogy jó magasan legyen az ember feje.

szerintem a háztartási keksz jó rá,de több embertől hallottam,hogy egy kevés nyers burgonyát kell elrágcsálni,és az jót tesz. Mondjuk én azt nem próbáltam,de ki tudja..

A sógornőm végig szerte a rennie-t,nem volt belőle gond. Persze mindenki maga dönti el,hogy mennyi gyógyszert szed :) Jobbulást:)

2014. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Mindenképpen utánanézek a refluxos étrendnek,illetve a burgonyát is megpróbálom :)

Rosszabb már nem lehet alapon... bár ki tudja!

2014. okt. 16. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

22 hetesen napi egy rennie-vel vagyok, de szintén 22 hetes ismerősöm esküszik a tejre, napi 3/4 litert fogyaszt 1-1 decinként.


Amúgy egy falat kenyér is sokat fel tud szívni.


Szódabikarbóna vízben oldva sokak kedvence, még nem próbáltam.


Rennie-t kérdeztem nődokitól, azt mondta, nyugodtan lehet terhesen szedni. Persze nem kérdeztem, mennyi a maximum.

2014. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!