Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozgolodik úgy mint...

Miért nem mozgolodik úgy mint 3napja ezelőtt?

Figyelt kérdés
3 napja alig mozog, szinte semmit sem, azelött elég érezhető volt, és egy nap többször is mozgolódott, napokóta miért nem? 24hetes kismama vagyok
2014. okt. 20. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Te mindennap aktívan mozogsz? Nem. Ő sem, vannak mozgalmasabb és kevésbé mozgalmas napjai! Nem lesz semmi baja mert nem mozog folyamatosan.
2014. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is így jatszadozott az én kicsikém. Pont a 24 héttől. Már orvoshoz is akartam menni de azelőtt este neki állt mocorogni. Elég erősen aztán az tartott pár napig aztán megint csend. És ez így tart azóta is most vagyunk 30 hetesek. A múlt héten szinte alig mocorgott az este óta meg nem áll. Nyugodj meg nincsen semmi baj te sem vagy minden nap egyforma. Én mostmar megszoktam ezeket a "szüneteket" te is megfogod. Nyugi úgy bepotolja hogy aludni sem fogsz tudni...:)
2014. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

NEkem tegnap a kislányom szünet nélkül egész nap meg sem állt.. komolyan mondom. minden félórában éreztem többször is reggel 8tól este 11ig. Ma egyszer,egyszer jelentkezik,hogy köszi a hamit és ennyi.. tegnaphoz képest nagyon lusta.. 24hetesen van elég helye mozogni. Mikor elmész uh-ra ott is láthatod,hogy mozgatja a kis kezét,lábát és mégse érzel minden mozdulatot.. az majd a vége fele 37-8-9 hetesen van mikor már bőven 3kg feletti. 24hetesen 500gr körül van :)

31hkm

2014. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont a 24.héten volt ilyen, màr rémeket làttam.

Nyugi minden rendben; csak lustàbb egy picit vagy éppen màshogy fekszik és ezért érzed kevésbé.

27hkm :)

2014. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi, mindig máshogy mozgolódnak :) nekem a 21. hét táján volt, hogy alig mozgott napokig, és a 24. hét körül is. még sok helye van, nem érzed minden mozdulatát.
2014. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!