Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a méhszáj...

Másnak is fáj a méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés
Eleinte nem fájt, az utolsó 3 vizsgálat viszont egyre jobban, a mainál is szorítottam a széket már annyira fájt, aztán amint végez semmi bajom, nem marad semmi fájdalom csak addig amíg "bennem van". Ez természetes? A doki kérdezte, hogy "Ennyire fájt?- Mi lesz majd ha a gyerek feje jön ki?" Mindenkinek fáj vagy csak az én fájdalom küszöböm alacsony ennyire?

2014. okt. 20. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom akkor fáj, amikor rátágítanak


amit nem értek miért teszik 37, 38 heteseknél

2014. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam,hogy akkor fáj,ha már nyílik a méhszáj.

Nekem 39 hetesen nézett a doki,de konkrétan azt hittem ott szülök meg,annyira fájt.Be is utalt a kórházba azzal,hogy ebből még ma baba lesz.Ez hétfői nap volt,pénteken szültem. :/

Bent a kórházban megvizsgáltak,abszolút nem éreztem.Szülésig még kétszer vizsgáltam,amnioszkópiát is csináltak,abból sem éreztem semmit sem,vajúdáskor is nézték a méhszájat párszor,nem fájt.Úgyhogy szerintem ez orvos függő is.


19+3 hkm

2014. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyszer sem fájt meg se éreztem. Érdekes :)

31hkm

2014. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem fájt soha nekem sem, kb a 30. héttől, de azóta mindig jobban fáj. Úgy látszik akkor én vagyok ilyen... :(
2014. okt. 20. 20:48
 15/16 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy az orvosom volt "durva" mert azóta 2 másik is vizsgàlt és szinte meg sem éreztem!
2014. nov. 18. 15:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Nem normális.
2014. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!