Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után ikerterhesség,...

Vetélés után ikerterhesség, vajon van remény?

Figyelt kérdés

Januárban elvetéltem a 7. héten minden előjel nélkül, azóta próbálkoztunk, s most sikerült végre, múlt héten kiderült hogy ketten vannak, 5.hetesek. De nagyon aggódom, barnáztam(nem nagyon, de megijedtem, s félek), kaptam Duphastont, tegnap a kórházba is bementünk a barnázás miatt. Ott azt mondták, hogy idősebb terhesnek kellene lennem (aug.22.-én volt meg a mensim utoljára). A papirra ezt irták: Rendesnél kissé nagyobb gravid uterus afv.-ban, szabad környezetben, zárt méhszáj, megtartott nyakcsatorna, minimális szines váladék.

Norm. kontúrú, kp. telt hólag mögött, gravid uterusban egy 12 mm-es gestatios gyűrűlátható, benne primer szikhólyag, illetve egy 11 mm-es gestációs zsák látható, szikhólyag nélkül. Mk-n normális nagyságú és szerkezetű ovaroium ábrázolódik.

Nagyon aggódom, félek hogy elveszítjük őket is. Azt mondta a doki nem tud mit mondani, vagy megmaradnak vagy csak az egyik vagy egyik sem :(

Okt. 31.-én fog látni legközelebb orvos, addig pihennem kell, szedni a Duphastont, a terhesvitamint.

Volt már vki ilyen helyzetben?



2014. okt. 24. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad aggódni, idegeskedni, mert az a babáknak sem jó. Most más a helyzet, mint januárban volt, mert gyógyszert is kapsz az első perctől kezdve. Nekem a nem várt mensi napján volt vérzésem, Azt hittem megjött. Azóta egy 11 hónapos kislány anyukája vagyok. :) Egy szikhólyyag van, akkor gondolom, hogy egy petejűek! Gratulálok!!! Pihenj sokat, most még tudsz, mert ha megszületnek, egy szabad perced sem lesz a két gyerek mellett! Pihenés, pozitív gondolatok és minden oke lesz!
2014. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok, de ahogy a leletedet olvasom (egészségügyis vagyok) csak az egyik petezsákban van szikhólyag a másik üres :(


Pihenj amennyit tudsz! Szedj c vitamint, az jó a vérzésre (RUTASCORBIN) vény nélkül kapható! Nem tudsz vele ártani!


DRukkolok!

2014. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem barnázok, nem is vérzek, pihenek, egyfolytában. A férjem és a nagyfiaim főznek és mindent csinálnak :-) van már 3 fiúnak: 16,14, 3 évesek, de szerettünk volna kistesot. Ha az egyiküknél van szikholyag van remény hogy fejlődni fog? S ha a másik baboval baj lenne, nem árt neki? Egyáltalán ilyenkor mit tesznekaz orvosok?
2014. okt. 24. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is igy volt. Ket petezsakom volt, de csak az egyikben volt szikholyag es embrio, a masikban nem. Duphastont szedtem. Az ures petezsakban nem lett embrio, a 13. heten tunt el. Egy egeszseges kisfiam szuletett.
2014. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

2012 juliusaba terhes lettem minden ok nelkul 9 heten felszivodot a baba :-/

Utana orvosi javaslatra hagytunk par honapot "pihenni"

December 26-an megjott a menzeszem...januar 18an pozitivat teszteltem :) februar elejen mentem orvoshoz 2 zsakot latott a doki :) kovetkezo alkalomra mar 3 baba lett :-D

2013.agusztusba megszulettek az ikreim mind a 3 baba egeszseges lett 32het 5 napra szultem :)( csaszaroztak)

Kitartast

Nekem se latta a 3at csak 12hetes korul barmi lehet ne szomorodj el.

2014. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mos nyugodt vagyok, sokat pihenek,megteszek mindent amit csak lehet. 4. héten 1 petezsákot láttak, 5. héten kettőt. 3 hét alatt 3 orvos látott, mind mást mondott. Most várom a pénteken, reménykedem a legjobbakban.
2014. okt. 25. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2014. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos november 2.-án volt a műtétem, mindkettő elvesztettük :(
2014. nov. 4. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( :( Elmondták mi lehet az oka, hogy egy évben kétszer is ezt történt?
2014. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit sem :( 3 hét múlva lesz meg a szövettan
2014. nov. 5. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!