Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az problema, hogy meg nem...

Az problema, hogy meg nem erzem a babat mozogni 17hetesen?

Figyelt kérdés
Vagyis erzek lent valamiket,mintha izom osszerandulas lenne,de nem tudom beazonositani h tenyleg az-e....szivhang eros volt dokinal es vedononel is!
2014. okt. 28. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem baj majd fogod.


Miért lenne baj?

2014. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a 20. héten éreztem először, semmi baj nem volt
2014. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom előttem válaszolóhoz, én is csak 20. hét környékén kezdtem el érezni.

Semmi gond nincs ezzel kedves kérdező,nyugodj meg,minden a legnagyobb rendben van.

Utána is még lehet,hogy 1-1 nap nem érzed majd annyira rendszeresen,erőteljesen.

Nekem most a 26. hétre állt be,hogy folyamatosan minden nap érzem, kb. a 24. héttől, addig volt ,hogy kimaradt 1 vagy fél nap...nem kell aggódni :)

Boldog babavárást!

2014. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma :) Én is csak most, a 26. hétben érzem minden nap, eddig tudott úgy is mozogni szerintem, hogy nem feltétlenül kellett észrevennem, mert volt elég helye.
2014. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a 22.ben vagyunk, de én is kb. 1 hete érzem és azt sem túl rendszeresen. (De a többi választól én is megnyugodtam :D )
2014. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elsőt a 22. másodikat a 20. héten éreztem először. Nem mindegy hol tapad a lepény, az sokat befolyásol.
2014. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van, aki már 15 hetesen totál ba van tojva, hogy nem érzi mozogni a babáját. Mi van itt, emberek?

Jársz orvoshoz, megmondta, hogy minden rendben, több dolog is befolyásolja azt, hogy ki mikor érzi először a mozgásokat. Én is kerek 20 hetes voltam.

2014. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem baj.Sok mindentől függ ez,hol helyezkedik el a baba,hol tapadt meg,hol a lepény,első babás vagy,vagy többedik terhesség,alkat stb. Én az elsőt 17 hetesen éreztem meg, a másodikat 15 , a harmadik babánkat 13(amit alig hisznek el,de csak tudom már ennyi gyerek után) :D
2014. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

mostmár bármikor érezheted

én 17+4 voltam mikor először éreztem egy "bökést" a köldököm alatt nem sokkal,utána legközelebb 18.héten kezdett mindennapos lenni :)

32hkm

2014. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, én a 20. hét körül kezdtem érezni. Ha jó a szívhangja akkor nincs gond. Egyébként mozog ám ő csak még sok a helye ezért elfér és nem érzed :)
2014. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!