Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek becsapott a Xepil...

Szerintetek becsapott a Xepil terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Már 8-dik napja(11.04.) késett a menzeszem mikor csináltam reggel egy tesztet ami negatív lett(Movo Romed),a 10-dik nap este(11.06.) ismét teszteltem egy negatívat (Xepil),majd rákövetkező reggel(11.07.) egy halvány pozitívat szintén Xepil-lel.Majd másnap estére megérkezett a "mikulás" :( .Azóta nem csináltam tesztet,és mivel vérzek így orvosnál sem voltam.Szerintetek lehetséges hogy becsapott a teszt? Válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. nov. 10. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csapott be, csak nem maradt meg a terhesség.

Sok ilyen van, csak van, aki észre se veszi.

2014. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csapott be, pozitív tesztek nem lesznek csak ugy.. nem tapadt meg es kiurult egy valoszinu erosebb verzessel mint lenni szokott. Nagyon gyakori, ne ess ketsegbe, a legtobben eszre sem veszik, csak aki nagyon varja mar a babat es tesztelget..:-(
2014. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést! Pedig bíztam...:( És szerintetek hogyan győződhetnék meg róla?Ha menzi után csinálok egy tesztet és tényleg terhes voltam akkor még ki kellene hogy mutassa nem?Vagy tévedek?
2014. nov. 10. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. 4 nap késés után volt egy szép pozi tesztem, de akkor estére meg is jött. :(

Szerintem nem mutatná ki mensi után. Nem is hallottam még ilyenről. :/

2014. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves (4-es) Válaszadó!

Mit tanácsolsz akkor?Az orvos meg fogja tudni állapítani ha ténylegesen vetélés volt?

2014. nov. 10. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen..kesett teszteltem pozi lett masnap reggelre megjott.. es ha tenyleg az voltal kimutatja a teszt mert a hcg lassan urul ki.. nekem verzes utan 5 nappal lett negativ a tesztem akkor urult ki...
2014. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vérzésnek ilyen esetben nem hosszabbnak,erősebbnek és fájdalmasabbnak kellene lennie?Mert én nem észlelek ilyet,olyan a menzeszem mint normál esetben.
2014. nov. 10. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvos nem tudja kimutatni, hogy vetélés lett volna, és ennyire korai szakaszban fájdalmasnak és erősebb vérzésnek sem kell lennie. Sajnálom, kitartást!
2014. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!