Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I. sz nôi klinikán hogy...

I. sz nôi klinikán hogy zajlik a genetikai tanácsadás?

Figyelt kérdés

19hetes vagyol,a baba az uh szerint rendben,csak volt a családban genetikai betegsèg,az orvos ezèrt felküldött genetikai UH-ra.

Ugye kicsi az esèly,hogy azon az UH-n mègis látnak valami bajt?


2014. nov. 11. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanácsadás: először kapsz fenn a tanácsadónál kiskönyvet, majd leballagsz az uh-ra, ott behívnak, megvizsgálnak, majd újra vissza a tanácsadóba és a genetikus elmondja (amit egyébként az uh-os is), hogy jó-e az eredmény, ha igen mehetsz is, ha nem gondolom akkor van elbeszélgetés, lehetőségek felvázolása. Nekem a korom miatt kellett mennem, egyébként minden eredményem rendben volt. Még az uh-os kérdezte is én minek jöttem :), meg a genetikus is megjegyezte, hogy mi is a probléma? :) Mondom semmi, csak küldtek, hát jöttünk :) Erre ő hogy akkor haza is lehet menni, mert semmi gond :). Úgyhogy mi is utaztunk egy kicsit, mert eltöltöttem ott 2 órát. Úgyhogy ha a dokid alapos ultrahangot csinál egyébként is biztos nem fognak semmit találni.
2014. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyes válaszoló: honnan tudod, hogy nem lesz baj, ha az UH jó???
2014. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, mint írtam nekem minden eredményem rendben volt. Minden uh-on rendben találtak mindent, és mivel én magán ultrahangra jártam, ahol alaposan megnézett a doki (nála egy uh kb 30-45 perc) és nem sztk minőségű géppel így tudtam, hogy val.szeg a genetikán sem lesz probléma. Tehát ha őt is alaposan és nem sztk-an 2 perc alatt nézték, akkor valószínűleg nála sem lesz gond, és azt sem írta bármelyik tesztje rossz lett volna.
2014. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az uh is csak tipikus betegségeket tud kiszűrni, 100%-ra nem lehet soha biztos az eredmény.
2014. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!