Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem megyek el az utolsó...

Ha nem megyek el az utolsó terhes gondozásra, az gondot jelent? Ti minden alkalomra elmentetek?

Figyelt kérdés
Jövő hét csütörtökre vagyok kiírva, de hétfőn kellene mennem tanácsadásra, amit már teljesen feleslegesnek tartok a sok nst mellett. Ott úgyis csak súlyt, vérnyomást mérnek, megkérdezik hogy vagyok stb..Eddig 8-szor voltam, szóval az anyasági miatt sem lehet már gond. Ti minden alkalomra elmentettek?

2014. jún. 4. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, a védőnőre gondolsz? Szerintem dehogy muszáj. Ha ugyis jarsz nst-re. Úgyis az a lényeg! Könnyű szülést neked!
2014. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy van, hogy ott van a doki és a védőnő is. Eleinte 4 hetente kellett járni és a végén már 2 hetente. Tanácsadás/terhes gondozás/főorvosi felülvizsgálat, kinél hogy.
2014. jún. 4. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

ha minden oké, akkor felesleges. ugyis annyi vagy kilora amennyi, meg ha érzed h most beindult akkor mész.

csütörtökön ugyis befektetnek nem?


én nem mennék

2014. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden alkalomra elmentem és most is elmegyek. Ha felesleges számodra ha nem, nem az ő érdekükben van kitalálva, hanem a tiéden. Szerintem ez az utolsó alkalom kibírható, semmi bajod nem lesz tőle.
2014. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, minden időpontra elmentem, engem megnyugtatott hogy minden rendben van. Én most miattad megnéztem a terheskönyvemet, 18 időpont van beirva összesen, de többször voltam orvosnál mert a kiirt időpont előtt 2 hétre elment a nőgyógyászom szabadságra és ez a 2 hét alatt a kórházba kellett bemennem vizsgálatokra ahol szültem. Mondjuk én külföldön élek, itt ilyen sok vizsgálat van.
2014. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!