Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12Hetes es 7napos kismama...

12Hetes es 7napos kismama vagyok es egyre tobb a szedules fejfajas kezremeges hanyinger gorcsoles . Volt egy eset mikor omlott a ver az orrombol . A lenyeg hogy ezek a tunetek ilyenkor normalis?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szia vegig a 9honapig?:/// ez megijeszt :ss azota is alacsony a vernyomasod? mar mostanaban kavezok es mikor remegek akkor utana sokkal jobb csak utana a fejem faj

Koszi egyebkent!

2014. nov. 17. 13:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem igen sajnos pedig azt mondják az első hónapokban az is elmúlik hat nekem nem..,mikor rosszul leszek akkor elkell feküdnöm de ha kell leülök a földre is nehogy elajuljak..de amugy leeshet a cukrod is gondolom te se eszel sokat en se tudtam az elején..ugy kéne kezdeni a napot,h reggeli és egy tejeskávé..csak ez kezdeti hanyos időszakban nagyon nehéz:(most már megy es sokkal jobb igaz en meg hanyni is szoktam de mar nem úgy mint az elején akkor nagyon rossz volt sírtam is sokszor:( de kibirtam ahogy te is kifogod:))nem akarlak elkeseríteni neked nem biztos,h ennyi bajod lesz végig,meg sok nagyon jó dolog volt a terhességem alatt..viszont az biztos az eleje szörnyen nehéz volt nekem ..orvosnak mindenképp mond el mikor mész..nekem persze semmit nem mondott rá,csak,h milyen normalis is ez..kitartás es probáld meg ugy csinálni ahogy en:)) a 36 heteske
2014. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszi hogy ezt elmondtad!:) es igazabol ugyan igy vagyok vele ahogyan te is voltal..nemtudok enni ..ha ehes is vagyok es eszek parperc mulva undorral nezek az etelre:s

De kikell birni tenyleg mert megeri :)

2014. nov. 17. 23:28
 14/15 anonim válasza:

Hogy vagy kismama?:) megkerdezhetem hogy tervezett volt-e a babuci?csaladod mit szol hozza?neveken gondolkozol?:)

Sok boldogsagot,ne szenvedjetek hianyt semmiben :)

2014. nov. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hat igazabol ugyanugy..sok hanyinger hanyas fejfajas szedules:)

Eloszor igen azert probalkoztunk hogy sikeruljon a pici de nemsikerult mikor ugy voltunk vele hogy majd akkor parev mulva na akkor mar sikerult.. :D orul neki a csalad nagyon :) igen gondolkoztam mar a neveken de megnem vagyok bennuk biztos :)

Nagyon szepen koszonjuk! :)

2014. nov. 20. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!