Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény levállt egy darabon....

Méhlepény levállt egy darabon. Veletek történt már ilyen? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok.

Nagyvécézéskor az erőlködésben egy nagyobb adag piros vér távozott, nagyon megijedtünk. A sürgősségin megvizsgáltak, azt mondták, egy darabon levállt a méhlepény. Innentől kezdve még alvadt vér fog távozni és remélhetőleg visszanő a méhlepény.


Ma megyek újra dokihoz.


Csak kíváncsi vagyok, jártatok-e már így, mi lett belőle?


A doki szerint akár ejtőernyőzhetek is, akkor sem tudom befolyásolni a dolgokat, ennek ellenére én inkább csak igyekszem feküdni, nem emelni, nem erőlködni.



2014. nov. 17. 09:29
 1/4 ketteske ***** válasza:
Nekem is volt 14 hetesen. Iszonyatosan sokat ittam és 2 hétig feküdtem. A lepény visszatapadt, azóta már 2 éves a fiam.
2014. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek a fele jött le, náluk happy end lett :)

Majd ird meg mit mondott a doki

2014. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26 hetesen vált le egy része, akkor nem lett baj belőle. 33 hetesen viszont már akkora darabon vált le, hogy azonnali császármetszésem volt.
2014. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megjöttem a dokitól. Hematóma alakult ki a levállt lepény és a méhfal között. Innentől kétesélyes a dolog, vigyáznom kell magamra meg progeszteront és magnéziumot szedni. Sajnos többet orvosilag nem lehet tenni, várni kell és reménykedni.


DE egyenlőre minden a lehető legnagyobb rendben, a kis 5 centis babám kalimpál, forog és aktívan éli a kis életét odabenn. :-)

2014. nov. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!