Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák, ez mi...

Tapasztalt kismamák, ez mi lehetett? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, néhány napja enyhe jósló fájásokkal, amelyek időnként kicsit fölerősödnek, de teljesen bírható.

Viszont ma délelőtt volt egy olyan görcsöm, hogy percekig nem tudtam fölegyenesedni, és vagy fél óráig felállni, járni sem nagyon, meg kellett kérnem egy barátnőmet, hogy vigyen haza, mert egyedül nem tudtam volna hazasétálni. Fölhívtam a szülésznőt, aki megkért, hogy menjek be vizsgálatra, az a biztos. A ctg mutatott fájástevékenységet (amit én akkor már egyébként egyáltalán nem éreztem), de a méhszáj továbbra is zárt, viszont mint kiderült, a baba feje egészen lent van. Hazaengedtek.

Ez a borzalmas görcs azóta nem ismétlődött meg, de a derekam továbbra is nagyon fáj, és a járás, mozgás is nehezemre esik. Mi lehetett ez? (A kórházban is csak esetleges válaszokat adtak.) Veletek volt hasonló?



2014. nov. 18. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor voltak hatalmas görcseim amikor a babám fejjel lefelé fordult. Sokáig farfekvéses volt.
2014. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy most ékelődött be a babád. Az enyém érzésem szerint, 2 napja ékelődött be, egész nap nagyon sokat mozgott, feszített alul. Azóta minden lépés egy kínszenvedés, fáj a szeméremcsontom, majdnem bepisilek.
2014. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is erre tippeltem, mindenesetre megnyugtató, hogy akkor ez normális "esemény" volt. :)

További jó babavárást és könnyű szülést!

2014. nov. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!