Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tapasztalt már olyat hogy...

Ki tapasztalt már olyat hogy a magzat rúgásait, mocorgását a hüvelyembe éreztem?

Figyelt kérdés
Normális ez?? 23hkm
2014. okt. 26. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én!( Anno,mert a fiam már 10 éves.)Farfekvéses volt,tehát a lábacskája volt lent.Sokszor úgy éreztem mindjárt kidugja alul :)
2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelen :)

persze nem a hüvelyben van,csak annyira lent motoszkál,hogy olyan mintha ott lenne. Nekem általában akkor van ilyen érzésem mikor megfordul és helyezkedik,vagy ha faros. Nagyon kellemetlen tud lenni..szorítottam is a lábaimat nehogy kipottyanjon :D


32hkm

2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így. Furcsa, de ha úgy fekszik, és arrafelé rúg a baba, akkor simán érezhetsz ilyet.
2014. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is érzem ezt. Szerintem is épp lent lehetnek a kis lábai, tényleg olyan, mintha a hüvelyben motoszkálna.:-)

Nekem most épp köldök körül rúgdos.:-)

23hkm

2014. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A második babámmal nagyon sokáig ott éreztem. Konkrétan olyan volt, mintha kilógna egy pici láb a hüvelyembe és ott kalimpálna. Ez kb a 17. héttől a 28.-ig tartott. Már én is meg voltam rémülve, mert az első terhességemnél csak ritkán éreztem ilyet. Most viszont minden nap többször előfordult. Ahogy nő és forog elmúlt, szerencsére, mert kellemetlen érzés is volt, nem csak ijesztő.

35 hkm

2014. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én. Nem akarlak megijeszteni de nekem semmi jót nem jelentett. Nekem nagyon nem jót jelentett. Ha aggodsz és amit érzel azt valahogy nem érzed természetesnek jónak esetleg társul hozzá székelési inger... Hát megnézetném hogy megnyugodjak.
2014. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Egyébként én aggódtam emiatt, de szerdán voltam a dokimnàl, és azt mondta, hogy teljesen zárt, kőkemény a méhszáj.

2014. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ott rugdos, mert faros :) 30hkm
2014. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam az orvosomnál és akkor nézte a méhszájamat és teljesen zárt volt :) Nagyon furcsa érzés volt,sokszor érzem teljesen lent a szeméremcsontom fölött pont,de azért megnyugtat hogy nem vagyok vele egyedül :)
2014. okt. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!