Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehlepeny oregedese 30 het...

Mehlepeny oregedese 30 het felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szegyellem, de sajnos 25.hetig elvetve dohanyoztam.

Azota sajnos itthon a lakasban szivom a fustot mert sajnos szuleim dohanyoznak, hiaba szelloztetunk vagy dohanyoznak ablak mellett igy is atjarja a fust a lakast.

A 18 hetes uhon teljesen rendben volt a lepenyem, azota nem volt csak egy 4d a 28.heten, de ott nem emlitettek a lepeny erettseget.

Felek hogy esetleg II-III. fokban erett lesz a lepenyem a 32 hetes uh-on.

Kismamak anyukak irnanak nekem akik hasonlo helyzetben eltek? Fustos helyen, vagy olyan munkahelye volt ahol fust volt. Mennyi volt a lepeny erettsege a 32 heten?



2014. nov. 22. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is III. fokban volt érett a 32. héten, de ez már szerintem normális. Én nem dohányzom, és a környezetemben sem senki. Azt még hozzateszem, hogy így is tulhordtam.
2014. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem jelent semmit. Nekem is lelkifurdalásom van, mert az első terhessegemnél én is 6 hónaposan tettem le a cigit, viszont makkegeszséges kislányom van. :) Már nem emlékszem 100%- ban hogy nálam hogy volt, de a 30. hét fölött bőven normális az öregedés. :) Azt hiszem nekem a 36. hétig II - es volt. Talán III- as még akkor sem, de majd holnap megnézem ha nem felejtem el.
2014. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!:)

Akkor megnyugszom es nem ijedek meg!:)

2014. nov. 24. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
2 - es vagyok. Most előkerestem a papírt, a 32. héten II. fokban volt érett a lepényem. :) A 36. hétről már nem tudok nyilatkozni, mert a kiskönyvbe nem került be, a doki pedig lenyúlta a leletet, mert a 38. héten befektettek pár napra a kórházba.
2014. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Kettes: koszonom szepen hogy megnezted!

Remelem az enyem se lesz rosszabb!:)

Majd lassan kiderul!

:)

2014. nov. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!