Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen éles nyilaló,...

14 hetesen éles nyilaló, szúró érzés alhasban? Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Nem újkeletű nálam a dolog... már mondtam az orvosomnak is, ő mindent rendben talált, azt mondta, hogy nőnek odabent a dolgok, nyúlnak a méhszalagok. Azt mondta, hogy idővel majd csillapodik. Ez volt a 11 hét környékén. Sajnos azóta se javult, sőt ma nagyon élesen szurkált, alig bírtam hazajönni, minden lépésnél beleszúrt. Pihenésre megszűnik. Volt ilyen valakinek? Minden rendben volt? Mikor múlt el? Aggódok!

2014. nov. 26. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amit érzel. Ha már nem nő olyan gyorsan a baba, enyhülni fog, de akkor más lesz kellemetlen. Ezek a terhesség "árnyoldalai". A szülés után teljesen elmúlik, ígérem. :))
2014. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató, ezek szerint te is érezted ezeket a szúrásokat, nyilalást? Környezetemben a barátnőimnek nem fáj a hasa, ill. akinek igen, inkább görcsölni szokott. Ezért is aggódok annyira, mert egyedül vagyok ezzel a "tünettel".
2014. nov. 26. 10:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én első és második terhességemkor is éreztem. Az elsővel erősebbek voltak a szurkálások, de a másodiknál is kellemetlen. Most vagyok 18 hetes és még most is érzem. Enyhült már azért, de még mindig sokszor érzem. Talán a 16 hétig volt a legrosszabb.
2014. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem. Nincs gond, nyugi! Első voltam.
2014. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is érzem :) Szintén 14 hetes :)
2014. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es neked mit mond ra a dokid? Mennyire faj?
2014. nov. 26. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég erősen szúrkál-nyilall, néha meg is kell állnom egy pillanatra. A doki azt mondta hogy teljesen normális, a méhem tágul, hiszen a babónak el kell férnie.
2014. nov. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 10+4 hetesen volt ilyen, másnap erre a doki nekem is ezt mondta.

10+6 hetesen volt egy egyszeri vérzésem, pánik, ügyelet, hematóma, pont ott, ahol fájt. Megfigyelésre kórházba kerültem, Utrogestant szedek, de egy csepp vér se jött se akkor, se azóta.

3 napra rá nem láttak semmit az ultrahangon, így hétfőn, 11+4 hetesen kiengedtek.

Tegnap, 11+6 hetesen megvolt a 12. heti uh, a hematóma még mindig látszik, de már kisebb, előbb-utóbb felszívódik teljesen.

Következmény: veszélyeztetett terhesség, pihenni, pihenni, feküdni, feküdni. Egyébként jól vagyok, fájni se fáj már, a bébi még jobban érzi magát. Csak hát az idegesség.

2014. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hú, hát ez nem jó hír :( A hematómát látná az UH-n, nem? Nekem vérzés nem volt, csak a fájdalom...
2014. nov. 27. 11:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem 13 hetesen kezdődött (most 16 vagyok). Javít rajta, ha szedsz magnéziumot (vagy emeled az adagot) és nekem a torna is sokat segített. Járok kismama jógára és ott vettünk egy-két olyan nyújtó gyakorlatot, amit aránylag könnyedén (állva, ülve) el lehet végezni. Teljesen megértelek, nekem a minap vásárlás közben közben kezdett el szurkálni, elég kellemetlen volt lépni. Kerestem egy mosdót és picit nyújtottam és mély levegőket vettem, hogy normálisan haza tudjak menni.
2014. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!