Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap takarítottam megállá...

Egész nap takarítottam megállás nélkül és nagyon elfáradtam. Nem árt a babának? 16hkm

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ártana?
2014. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi ártana? A takarítás és az elfáradás? Mások sportolnak is terhesség alatt...
2014. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ártana? :-)
2014. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De!Utál majd takarítani...

Istenem,mi ártana neki benne??

2014. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ugy nem komoly kérdés??!!
2014. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező úgy értette, hogy kimerült benne és, hogy ezzel árthat- e ha túlterheli magát....nem ártasz de tarts pihenőket inkább és a vegyszerekkel vigyázz és azért ne emelgess nehezet! Boldog babavárást :)
2014. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en anno az elso babaval 20 hetesen nagytakaritottam, akkor ejjel eletemben eloszor elkezdett komolyan kemenyedni a pocakom. gyogyszert is kaptam ra a dokitol aztan. onnantol kimeltem magam noveremek anno szerencsetlen modon a 30. heten koltozek uj lakasba...masnap megszult! ne eroltesd tul magad sajnos nem mindenki erzi a hatart!
2014. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed megterhelo, minek csinalod?

En sem nagyon takaritottam terhesen, sot volt olyan idoszak, amikor 10 percnel tovabb nem ment es minding pihennem kellett.


Ne felejtsd el, hogy nem ti vagytok a hazert, hanem a haz ertetek.

Es figyelj oda a vasadra is, mert a 20. het korul kiurulhetnek a vasraktaraid.

2014. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!