Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Ti pozitívnak vagy...

Segítség! Ti pozitívnak vagy negatívnak látjátokezt a tesztet? Én már nem tudok eligazodni, hogy mit látok.

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 2. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ez abszolult negative!
2014. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Komolyan van, aki gratulál erre a tesztre??? Édes jézus!

Negatív!

2014. dec. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak ha ránagyítok és nagyon nézem a képet akkor látok egy nagyon haloványka 2. csíkot.

Ismételd meg 2 nap múlva,reggeli első vizelettel.


Én Pregnasens tesztet vettem mikor késett 1-2 napja és délutáni pisiből is azonnal,jól láthatóan kimutatta :)

Kb. 400 forint körűl van.

2014. dec. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De ha most pozitív, akkor pozitív! Aki nem látja, vegyen szemüveget!
2014. dec. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem ebből nem lesz baba....majd írd meg !
2014. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez discolor teszt volt. Holnap reggel még csinálok egyet. Megírom majd, hogy milyen lett. Igaz, hogy nem terveztük párommal, de örülnék neki, ha ott lenne a 2. csík... :)
2014. dec. 3. 08:44
 17/18 anonim ***** válasza:

A kép kicsit csalóka, én ezen látok egy nagyon halvány csíkot, de nem tudom, hogy "élőben" milyen. Kíváncsi vagyok holnap mit mutat a teszted. Szerintem vegyél egy másik márkájút és azzal (is) tesztelj holnap.

Sok sikert!

2014. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan negatívnak látom, de mindenképp írd meg, hogy mi lett, drukkolok, hogy 2csíkos legyen.
2014. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!