Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan építitek a babátokkal...

Hogyan építitek a babátokkal a kapcsolatot? Énekelni, mesét olvasni, stb szoktatok?

Figyelt kérdés
Természetesen a méhen belüli korszakra gondolok még. :)
2010. febr. 2. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre csak beszélgetek vele,de azt mindig ha tehetem:-)))Ha rugdos már beszélek hozzá,megsimogatom.Zenét szoktunk még hallgatni,de arra egyenlőre nem igazán reagál:-))25 hetes kismami
2010. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát már kibújt de azért leírom ^^


Rengeteget énekeltem ^^ hálistennek jó hangom van,így midnen félét dúdoltam neki,énekeltem stb stb...

Mesét nem olvastam,hanem fejből mondtam ^^

Sokat simiztünk,ha kinyomta magát valahol akkor oda tettem a kezem vagy apa a fülét ilyenek ^^

Aztán táncoltunk is együtt sokat..mondjuk az lehet h ő nem élvezte:D

Jah és olvastam neki 19.századi könyveket,lányregényeket de a kedvence tuti az Abigél volt ^^

2010. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi nagyon szeretjük a zenét és táncolni is szoktunk:) apuka is sokat beszélget vele esténként meg megsimizi és ugy gondolom ezek a dolgok fontosak és jó érzés mint neki és nekünk szülöknek is!!!:) jó babavárást!!!!
2010. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Én is énekelek neki elég sokat, simizzük is, és tánc is van nálunk is, olyankor leáll a mozgással, és figyel. :)

A turmixgép hangjától viszont rettentően fél, akkor össze-vissza kapálózik szegénykém, és rögtön meg kell vígasztalni sok-sok símogatással. :)

Boldog babavárást és további jó ismerkedést Nektek is!

23 hetes kismama

2010. febr. 2. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is beszélgetek vele,apa simogatja.Állítólag a mélyebb hangokat jobban hallja.Komoly zenét hallgatunk,és mesét is olvasunk neki,apuci is hogy megismerje a ő hangját is.-szerintem ez fontos.
2010. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!