Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek lesz fogadott szülésznő...

Akinek lesz fogadott szülésznője, mikor veszi fel vele a kapcsolatot? Ki utal be ctg-re?

Figyelt kérdés
Vagy ez úgy működik,h 35 hetesen kb. felhívom,és akkor ő ad időpontot,h tuti nála legyen a ctg vizsgálat?Nálatok hogy volt?Esetleg ad majd egy listát is a kórházi csomagról,h mit is vigyek majd a szülésre?
2010. szept. 26. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ctg-re a doki utal be.

Ha szülésznőt szeretnél fogadni, célszerű minél hamarabb, már a 30.hét körül, mert sok kórházban korlátok közé szorítják őket, hogy havonta csak 4-5 fogadott kismamájuk lehet.

De amiket kérdezel, minden kórházban máshogy működnek, szerintem kérdezd meg a dokidat, vagy menj be a kórházba érdeklődni, vagy kérdezz olyat, aki már szült ott.

2010. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ctg-re a doki utal be. Én a 37. héten beszéltem meg mindent a szülésznővel, (előtte héten nem ő volt a ctg-n)
2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem soha nem a doki utalt be ctg-se, amikor mar volt fogadott szulesznom.

En a 28. heten kertem fel a szulesznot, nagyon aranyos volt es utana mar minden egyes vizsgalatra a korhazba kellett mennem, vele egyeztettem idopontot, ugy adta, hogy a dokim aznap dolgozzon. Ha ott voltam felcsorgettem, jott, vett vert, nezett vizeletet, az utolso negy hetben felrakta a ctg-t (a szuloszobai vizsgaloban voltunk, nem a terhesgondozos reszlegen), a vegere elokeritette a dokit, igy meg ra sem kellett varnom. A doki megvizsgalt, diktalta a dolgokat a szulesznonek, irt fel receptre valamit, ha kellett es ment is. Ezutan egyeztettem a kovetkezo idopontot a szulesznovel. Sot, meg a 6 hetes kontrollra is igy mentem a dokimhoz!

(Az biztos, hogy megerte fogadni szulesznot, mert igy az utolso 3 honapban nem kellett a dokim maganrendelesere mennem, penzt meg korhazban nem fogadott el, igy bosegesen kisporoltam a szuleszno dijat.)

2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!